Cene → Kućna hemija → Mer Glas bez Pump.750 ml
Mer Glas bez Pump.750 ml
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8600620200938
140,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
186,67 din/l
Najskuplje je 199,90 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
140,00 din186,67 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta199,90 din266,53 din/l+59,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 140,00 | 169,95 |
| 01.09.2026. | 140,00 | 169,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CLIN GLASS BEZ PUMPICE 500MLEuroprom
- MER GLAS BEZ PUMP.750MLTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%Merix Orhideja Univ.2,025 kg 37 Pra
- Transkom 94%409,00
- Euro Ša M439,00
- Šumadija Market439,90
+22 prodavnice201,98 din/kg
−47%Merix Deterdzent za Ves Lilac 8,25 kg
- Maxi Online · Mega Maxi%1.299,00
- Senta Promet1.299,99
- ZAM1.499,90
+11 prodavnica157,45 din/kg
−56%Merix Kapsule Orhideja 36 kom
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Medius%629,90
- Cash & Carry Plus637,00
+8 prodavnica16,67 din/kom
Merix Orhideja 855 ml Tecni Deterdzent
- Trnava Promet206,00
- Trlić249,99
- VUM249,99
+5 prodavnica240,94 din/l
Merix Gel 2,475 l 55Wl Mountain Fresh
- Euro Ša M790,00
- Luki799,00
- Prima849,00
+3 prodavnice319,19 din/l
−15%Mer WC Gel 700 ml
- Europrom%169,90
- Senta Promet190,00
- Transkom 94209,00
+3 prodavnice242,71 din/l
Merix Jorgovan 360 g
- Trlić139,00
- Senta Promet143,45
- BB Trade164,97
+3 prodavnice386,11 din/kg
Mer Clin Glass Blue 750 ml
- Transkom 94225,00
- Mikromarket229,99
- BB Trade234,97
+2 prodavnice300,00 din/l














