Cene → Kućna hemija → Dual Power Spray 750 ml za Masnoce Marsiglia
Dual Power Spray 750 ml za Masnoce Marsiglia
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8054633839270
225,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
300,00 din/l
Najskuplje je 269,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
225,00 din300,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta269,99 din359,99 din/l+44,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 225,00 | 247,50 |
| 01.09.2026. | 225,00 | 247,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DUAL POWER ZA MASNOCE SPRAY 750ML-MARSIGLIAEuro Ša M
- DUAL POWER SPRAY 750ml ZA MASNOCE MARSIGLIATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−41 % po lDual Power za Sudove 1 l Limun
- Aroma176,30
- Trlić229,90
176,30 din/l
−19 % po lDeterdžent za posuđe DUAL power 1/1 citrus fruits
- Trnava Promet242,00
- Cash & Carry Plus279,99
- Aroma291,80
+3 prodavnice242,00 din/l
−19 % po lDeterdžent za posuđe DUAL power 1/1 bicarbonate
- Trnava Promet242,00
- Aroma258,20
- Euro Ša M284,00
+3 prodavnice242,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Dual Tečnost za Sudove 1 l Pumpica - Green Lemon
- Trnava Promet242,00
- Euro Ša M273,00
- Cash & Carry Plus279,99
+5 prodavnica242,00 din/l
Dual Power za Prozore Sprej 750 ml Plavi
- Euro Ša M230,00
- Soulfood239,99
- Aroma242,00
+1 prodavnica306,67 din/lDual Power za Sudove Konc 1 L-Melograno
- Cash & Carry Plus245,96
- Aroma291,80
- Euro Ša M294,00
+1 prodavnica245,96 din/lDual Power 1 l Hipoalerge za Sudove
- Euro Ša M278,00
- Aleksandrović299,99
- Trlić339,90
278,00 din/lDual Power Black 2 l Tečni Deterdžent
- Trlić490,00
- RIČ539,99
- Euro Ša M595,00
245,00 din/lDual Power Color 2 l Tečni Deterdžent
- Trlić490,00
- RIČ549,99
- Euro Ša M594,00
245,00 din/l
Dual Power Spray 750 ml za Masnoce
- Euro Ša M243,00
- Aman249,99
- Trlić259,99
324,00 din/l
Dual Power za Rerne Spray 500 ml
- Cash & Carry Plus382,99
- Euro Ša M432,00
- Aroma499,99
765,98 din/l






