Cene → Kućna hemija → Tečni Elektron 750 g Classic
Tečni Elektron 750 g Classic
Pakovanje 750 g 2 prodavnice Barkod 8607000330964
93,10 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
124,13 din/kg
Najskuplje je 149,99 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
93,10 din124,13 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,99 din199,99 din/kg+56,89 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 93,10 | 121,55 |
| 19.09.2026. | 93,10 | 121,55 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 124,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.TECNI ELEKTRON CLASSIC 750GRCash & Carry Plus
- TECNI ELEKTRON 750g CLASSICTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%Tečni Deterdžent za Veš Universal Duel 2,45 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Univerexport%599,99
- Cash & Carry Plus629,99
+32 prodavnice240,81 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Black Perwoll 1 l
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
- VP Dima399,90
+34 prodavnice385,01 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Color Perwoll 1 l
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+31 prodavnica389,00 din/l
−40%Tečni deterdžent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Cash & Carry Plus429,99
+25 prodavnica389,00 din/l
−36%Tečni deterdžent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- Šumadija Market699,90
+22 prodavnice281,63 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 88 pr Persil 3,96 l
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−25%Tečni Deterdžent za Veš MS 20 pr Ariel 900 ml
- VP Dima399,00
- ZAM%699,90
- Cash & Carry Plus750,01
+20 prodavnica443,33 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 66 pr Persil 2,97 l
- Medius1.339,99
- Cash & Carry Plus1.347,42
- dm1.399,00
+20 prodavnica451,18 din/l











