Цене → Слаткиши и житарице → Бомбоне, жваке и лизалице
Бомбоне, жваке и лизалице
1.190 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Soft Time Mix Bombone 90 g
- Aleksandrović74,99
- Senta Promet83,51
- Soulfood84,99
+1 продавница833,22 din/kgLizalica CUNGA LUNGA 15g vrteska 180
- BB Trade16,97
- Cash & Carry Plus24,99
- Trnava Promet25,00
+1 продавница1.131,33 din/kg
Zvaka CUNGA LUNGA big gum 6g 60
- Cash & Carry Plus9,42
- Transkom 949,90
- Trnava Promet10,00
+1 продавница1.570,00 din/kg
Gumene bombone MENTINA ribizla 0080
- Trnava Promet64,00
- Cash & Carry Plus64,99
- Super Vero73,99
+1 продавница800,00 din/kgD Bombone Gumene Mentol 80 g BG Produkt
- Trnava Promet48,00
- Fortuna Market49,99
- Tekijanka54,38
+1 продавница600,00 din/kgRatluk Vanila 200 g Kruna
- Trnava Promet80,00
- Tekijanka86,99
- Trlić89,00
+1 продавница400,00 din/kgRatluk Orah 100 g Kruna
- Trnava Promet53,00
- Aleksandrović59,99
- Fortuna Market59,99
+1 продавница530,00 din/kgZele Kocke 200 g Kruna
- Trnava Promet89,00
- Aleksandrović89,99
- Trlić99,00
+1 продавница445,00 din/kgBombone Frukti Mix 80 g BG Produkt
- Trnava Promet33,00
- Prima36,00
- Tekijanka37,90
+1 продавница412,50 din/kg
Bombone mentol beli 0080 BG produkt 50
- Trnava Promet31,00
- Prima33,00
- Tekijanka35,08
+1 продавница387,50 din/kgLizalica TIME pljosnata 8g 50
- Cash & Carry Plus8,99
- Trnava Promet13,00
- Euro Ša M14,00
+1 продавница1.123,75 din/kg
Bombone JAKE ananas 18g Packom 12
- Trnava Promet63,00
- Super Vero70,99
- dm75,00
+1 продавница3.500,00 din/kgDream bombona karamela mlecna tvrda Kopenex 1kg
- Mere387,90
- Svetofor387,90
- Trnava Promet395,00
+1 продавница387,90 din/kg- −11%
Gumene Bombone Jelly Cola 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 продавница560,00 din/kg 
Bombone gumene JELLY bears 0500
- Mere207,90
- Trnava Promet217,00
- Euro Ša M285,00
+1 продавница415,80 din/kgZvake 7 STICK refreshes spearmint 80g 12
- Trnava Promet140,00
- Mere149,90
- Aleksandrović179,99
+1 продавница1.750,00 din/kgZvake 7 STICK refreshes lubenica 80g 6
- Trnava Promet140,00
- Mere149,90
- Aleksandrović179,99
+1 продавница1.750,00 din/kgZvaka TOPSHOCK tutti-fruti Kervan 100
- Cash & Carry Plus5,99
- Trnava Promet6,00
- Sunce (Qvattro)8,99
+1 продавница1.711,43 din/kg
Bombone Bebeto Cool Bean Sour Mix 30g
- Trnava Promet60,00
- Aleksandrović64,99
- Maxi · Mega Maxi80,99
2.000,00 din/kgYupo Metar Voce 50 g 24#
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet53,00
- Transkom 9454,90
+1 продавница999,80 din/kg
Gumene bombone DAMLA vockice 80g 12
- Trnava Promet71,00
- Cash & Carry Plus72,61
- Šumadija Market96,00
+1 продавница887,50 din/kg
Bombone Mix Voća 18 g Tic Tac
- Idea · Mercator · Roda58,09
- Trlić59,99
3.227,22 din/kgDurkan Lizalica
- Euro Ša M24,00
- Tekijanka25,98
- Trlić29,90
+1 продавница923,08 din/kg
−12%Trolli Bombone Cola Bottle 100 g
- Mikromarket%144,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Medius176,18
+1 продавница1.449,90 din/kgBombone Tvrde Sibirska Bobica KDV
- Trlić219,99
- Idea · Mercator · Roda421,50
439,98 din/kg
Bombone Sarene Draze sa J Ezgrom od Kikirikija Yota
- Šumadija Market158,00
- BB Trade169,50
- Trlić169,99
+1 продавница1.053,33 din/kg
Gumene Bombone Yummi Gummi Funny Cola 70 g
- Metalac Market69,00
- Senta Promet73,20
- Euro Ša M85,00
+1 продавница985,71 din/kg
Vidal gumene bombone cola 100g
- Europrom99,90
- Trlić109,00
- Transkom 94129,00
+1 продавница999,00 din/kg
Ratluk Ruza 450 G-Takovo
- Podunavlje219,99
- Trlić279,99
- BB Trade293,97
+1 продавница488,87 din/kg
Ratluk Orah 450 G-Takovo
- Podunavlje264,99
- Trlić339,99
- BB Trade349,97
+1 продавница588,87 din/kgGoldy Bons Mentol 100 g
- VUM39,99
- Transkom 9443,90
- Cash & Carry Plus45,27
+1 продавница399,90 din/kgRatluk Orah 400 g Did
- Trlić109,00
- Luki144,90
- Transkom 94149,00
+1 продавница272,50 din/kgBombone Black Bon 80 g BG Produkt
- Fortuna Market36,17
- Prima38,00
- Tekijanka40,68
+1 продавница452,13 din/kg
Bebeto Berries 80 g
- Aleksandrović109,99
- Euro Ša M110,00
- Metro119,00
+1 продавница1.374,88 din/kg
Yupo Vampirski Zubi 80 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M86,00
- Senta Promet86,63
+1 продавница999,88 din/kg
Yupo kola 80gr
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M82,00
- Trlić89,90
+1 продавница999,88 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Medvedici
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 продавница999,50 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Kola
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 продавница999,50 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Vockice
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 продавница999,50 din/kgDamla Bombone Jagoda 90 g
- Cash & Carry Plus77,99
- VUM86,99
- Trlić99,99
+1 продавница866,56 din/kgKaramela Tofix Jabuka 90 g
- Fortuna Market89,99
- Euro Ša M95,00
- Trlić99,99
+1 продавница999,89 din/kg
Fishermans Visnja 25g mentol pastile crv
- BB Trade159,97
- Medius161,21
- Gomex179,99
+1 продавница6.398,80 din/kg
Pulmoll bombone extra jake 45g #10 Rox-BG
- Cash & Carry Plus259,99
- RIČ259,99
- dm269,00
+1 продавница5.777,56 din/kg
Pulmoll bombone narandža 45g #10 Rox-BG
- Cash & Carry Plus259,99
- RIČ259,99
- dm269,00
+1 продавница5.777,56 din/kgGumene bombone KRUT FRUT 70gr. coca cola #50
- Cash & Carry Plus42,99
- RIČ59,99
- Mikromarket60,00
+1 продавница614,14 din/kgKRUT FRUT gumene bombone dinosaurus 70g
- Šumadija Market47,00
- Senta Promet51,00
- RIČ59,99
+1 продавница671,43 din/kg
Ratluk 3u1(orah,ruža,vanila)400g#8 Kafatex
- Transkom 94189,90
- RIČ199,99
- Metalac Market205,00
+1 продавница474,75 din/kgAlva Šarena 200 g "Alvasari"
- Fortuna Market199,99
- VP Dima214,37
- Metro249,00
+1 продавница999,95 din/kg































