Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone JAKE ananas 18g Packom 12

Bombone JAKE ananas 18g Packom 12
Pakovanje 18 g 4 prodavnice Barkod 8606110722096
63,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
3.500,00 din/kg
Najskuplje je 75,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
63,00 din3.500,00 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad70,99 din3.943,89 din/kg+7,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta75,00 din4.166,67 din/kg+12,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta75,99 din4.221,67 din/kg+12,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 63,00 | 73,00 |
| 01.09.2026. | 63,00 | 73,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Jake Vitamincandy Ananas 15/1 bombonedm
- JAKE VITAMINCANDYANANAS BOMBONE 18GLilly
- BOMBONE JAKE ANANAS SA VITAMINOM C 18GRSuper Vero
- Bombone JAKE ananas 18g Packom 12Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−42 % po kgJake Infinity PEPPERMINT bombone 19,2 g
- Aman38,99
- Super Vero44,99
- dm49,00
+2 prodavnice2.030,73 din/kg
−26 % po kgBombone Jake Infinity sa Ukusom Jagode 19,2 g
- Aman49,99
- Medius49,99
2.603,65 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg











