Cene → Slatkiši i žitarice → Ratluk Vanila 200 g Kruna
Ratluk Vanila 200 g Kruna
Pakovanje 200 g 4 prodavnice Barkod 8600102344037
80,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
400,00 din/kg
Najskuplje je 89,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
80,00 din400,00 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta86,99 din434,95 din/kg+6,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta89,00 din445,00 din/kg+9,00 din
-
Aleksandrović13 prodavnica: 89,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo, Samarinovac89,99 din449,95 din/kg+9,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3389,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4989,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 689,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3889,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2689,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4389,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1089,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb89,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6889,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3689,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 689,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9989,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29689,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 80,00 | 88,00 |
| 01.09.2026. | 80,00 | 88,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- RATLUK VANILA 200G KRUNAAleksandrović, Trlić
- RATLUK VANILA 200GR KRUNATekijanka
- Ratluk 0200 vanila KrunaTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Ratluk Ruža 190 g Yumis
- Cash & Carry Plus109,99
- Tekijanka%109,99
- Euro Ša M119,00
+9 prodavnica578,89 din/kg
Ratluk sa Orasima Paraćinka 500 g
- Cash & Carry Plus269,99
- Mere273,90
- Luki319,00
+8 prodavnica539,98 din/kg
−10%Ratluk Yumis Vanila 190 g
- Tekijanka%109,99
- Aleksandrović119,99
- Euro Ša M120,00
+8 prodavnica578,89 din/kg
Ratluk Orah 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet86,00
- Transkom 9489,90
+6 prodavnica399,95 din/kg
Ratluk Ruža 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+6 prodavnica324,95 din/kg
Ratluk Orah 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet192,00
- Transkom 94199,90
+6 prodavnica359,98 din/kg
Ratluk Ruža 500 g Kafatex
- Trnava Promet168,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Transkom 94179,00
+6 prodavnica336,00 din/kg
Ratluk Vanila 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet168,00
- Transkom 94174,90
+5 prodavnica309,98 din/kg





