Цене → Слаткиши и житарице → Бомбоне, жваке и лизалице
Бомбоне, жваке и лизалице
1.196 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Gumene Bombone Yummi Gummi Donuts 70 g
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Senta Promet73,20
+3 продавнице855,71 din/kg
Vidal Gumene Bombone Medvedići 100 g
- Metalac Market95,13
- ZAM129,90
- Transkom 94139,90
+3 продавнице1.057,00 din/kg
Bonžita 25 g Med
- Fortuna Market36,99
- Sunce (Qvattro)39,99
- Euro Ša M41,00
+3 продавнице1.479,60 din/kg
Ratluk Orah Yumis 400 g
- Cash & Carry Plus229,99
- Tekijanka249,99
- Mikromarket265,00
+3 продавнице574,98 din/kgZele Bombone Mentol 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda37,99
- Trlić44,99
- Čutura59,99
+1 продавница379,90 din/kgZele Bombone Narandža 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda37,99
- Trlić44,99
- Čutura59,99
+1 продавница379,90 din/kg
−10%Ratluk Yumis Orah 190 g
- Tekijanka%124,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Šumadija Market152,00
+3 продавнице657,84 din/kg
Balonka žvaka Paraćinka
- Metalac Market5,40
- Aleksandrović5,99
- RIČ5,99
+3 продавнице1.350,00 din/kg
−29%Vidal Gumene Bombone Kornjače 90 g
- Maxi · Mega Maxi%99,99
- Cash & Carry Plus119,99
- RIČ119,99
+2 продавнице1.111,00 din/kg
Orbit Peppermint 1/30 Žvake
- VP Dima79,00
- Gomex79,96
- Fortuna Market79,99
+3 продавнице5.642,86 din/kg
Orbit Eucaliptus 1/30 Žvake
- VP Dima79,90
- Gomex79,96
- Fortuna Market79,99
+3 продавнице5.707,14 din/kg
Orbit Spearmint Mints 12(24*16)
- Tekijanka114,92
- Gomex117,99
- Mercator · Roda117,99
+2 продавнице4.104,29 din/kg
Bombone Mentol 100 g Kraš
- Cash & Carry Plus77,31
- Roda97,99
- Super Vero97,99
+3 продавнице773,10 din/kg
ŽV Guma Watermelon Pellet 14 g Orbit
- Čutura59,99
- Tekijanka79,96
- Idea · Mercator · Roda84,99
+1 продавница4.285,00 din/kg
Bombona Marshmallow Roller 60 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura109,99
- Euro Ša M110,00
+3 продавнице1.666,50 din/kg
Gumene Bombone Amos Peelerz Grožđe 65 g
- Euro Ša M184,00
- Aleksandrović199,99
- Aroma199,99
+3 продавнице2.830,77 din/kgBombone 4d Gummy Fruits Amos 72 g
- Euro Ša M133,00
- Aroma134,70
- Šumadija Market135,00
+3 продавнице1.847,22 din/kg
Bombone Vidal Gumene Cola Boce 90 g
- Aleksandrović119,99
- Aroma133,40
- Medius136,97
+3 продавнице1.333,22 din/kgBombone Gumene Stixi Mix 85 g Trolli
- Cash & Carry Plus169,99
- Roda197,99
- Idea · Mercator199,99
+2 продавнице1.999,88 din/kg
Bombone Peelerz Gumm Peach 65 g Amos
- Aman179,99
- Euro Ša M184,00
- Aleksandrović199,99
+3 продавнице2.769,08 din/kgŽvaka Skip Ice Mint 4,5 g
- Metalac Market6,00
- Senta Promet6,99
- VUM6,99
+3 продавнице1.333,33 din/kgBombone Narandža Herba 48 g
- Trnava Promet58,00
- Šumadija Market64,00
- Super Vero79,99
+2 продавнице1.208,33 din/kg
−34%Bombone Kiki Tutti Frutti Over 120 g
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- Metalac Market140,00
- Univerexport184,63
833,33 din/kg
−17%Bombone meke voćne Nimm2 Soft 90g
- RIČ149,99
- Univerexport%149,99
- Maxi · Mega Maxi184,99
+1 продавница1.666,56 din/kg
Bombone Gumene Nilski Konjić Bondi 70 g
- Aman44,99
- Leon49,99
- Senta Promet49,99
+2 продавнице642,71 din/kg
Bombone bez Šećera Eucalyptus 32 g
- Aman89,99
- Prima101,00
- Univerexport116,99
+2 продавнице2.812,19 din/kg
Lizalica Bravo Paraćinka 10 g
- VP Dima12,00
- ZAM13,90
- Univerexport14,56
+2 продавнице1.200,00 din/kg- −24%
Lizalica Strike Meš Ukusa 11,3 g KDV
- Idea · Mercator · Roda%8,00
- Cash & Carry Plus10,99
- Soulfood14,99
707,96 din/kg Bombone Balončići 8 g Čarolija
- Soulfood149,99
- Idea · Mercator · Roda164,99
- Aleksandrović169,99
18.748,75 din/kgDraginja Big Cola Žvaka sa Tetovazom 15 g
- Cash & Carry Plus20,99
- Euro Ša M33,00
- Soulfood34,99
+2 продавнице1.399,33 din/kg
Gumene bombone MENTINA mentol 80 g
- Euro Ša M64,00
- Trnava Promet64,00
- Cash & Carry Plus64,99
+2 продавнице800,00 din/kg
Bombone HERBA zeleni čaj 48g Podravka 20
- Cash & Carry Plus55,87
- Šumadija Market58,00
- Trnava Promet58,00
+2 продавнице1.163,96 din/kg
Nimm2 Bombone Softies Yoghurt 90 g
- Cash & Carry Plus89,99
- Trnava Promet112,00
- ZAM129,90
+2 продавнице999,89 din/kgZele citrus kriske ZELELEND 500 g B&B
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet253,00
- Senta Promet289,99
+2 продавнице399,98 din/kg
Bombone Milky splash mlečna karamela 150g Roshen 12
- Luki99,90
- Europrom139,90
- Trnava Promet168,00
+2 продавнице666,00 din/kg
Komprimat CEVITANA oranž 27 g Vitaminka
- Sunce (Qvattro)23,99
- Trnava Promet25,00
- Cash & Carry Plus29,99
+2 продавнице888,52 din/kg
Žvaka CUNGA LUNGA jagoda 15g 24
- Cash & Carry Plus22,99
- Trnava Promet24,00
- RIČ24,99
+2 продавнице1.532,67 din/kg
Bombone NEGRO 800 g Pionir
- Trnava Promet658,00
- Cash & Carry Plus659,99
- Aroma799,99
+2 продавнице822,50 din/kgBombone punjene jagoda 80 g BG produkt
- Trnava Promet33,00
- Prima36,00
- Aleksandrović39,99
+2 продавнице412,50 din/kgBombone punjene narandža 80 g BG produkt
- Trnava Promet33,00
- Prima36,00
- Tekijanka37,88
+2 продавнице412,50 din/kg
Bombona Mentol 80 g BG Produkt
- Trnava Promet31,00
- Prima33,00
- Aleksandrović39,99
+2 продавнице387,50 din/kg
Bombone JAKE grožđe 18g Packom 12
- Trnava Promet63,00
- Trlić64,90
- Super Vero70,99
+2 продавнице3.500,00 din/kg
Bombone JAKE jagoda 18g Packom 12
- Trnava Promet64,00
- Super Vero70,99
- dm75,00
+2 продавнице3.555,56 din/kg- −11%
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 продавнице560,00 din/kg - −11%
Gumene Bombone Jelly Teeth 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 продавнице560,00 din/kg Žvaka TOP Shock W.Melon 5.4g Kervan 200
- Europrom7,80
- Cash & Carry Plus7,99
- Trnava Promet9,00
+2 продавнице1.444,44 din/kg
Gumene bombone BEBETO sour sticks jagoda 30g 24
- Trnava Promet59,00
- Cash & Carry Plus59,99
- Šumadija Market69,00
+2 продавнице1.685,71 din/kg
Gumene bombone BEBETO sour sticks kola 30g 24
- Trnava Promet59,00
- Cash & Carry Plus59,99
- Šumadija Market69,00
+2 продавнице1.685,71 din/kg

































