Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone 4d Gummy Fruits Amos 72 g
Bombone 4d Gummy Fruits Amos 72 g
Pakovanje 72 g 6 prodavnica Barkod 6941308831788
133,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
1.847,22 din/kg
Najskuplje je 153,60 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
133,00 din1.847,22 din/kg
-
Aroma92 radnje u 8 mesta134,70 din1.870,83 din/kg+1,70 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd135,00 din1.875,00 din/kg+2,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd153,60 din2.133,33 din/kg+20,60 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta153,60 din2.133,33 din/kg+20,60 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta153,60 din2.133,33 din/kg+20,60 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 133,00 | 149,99 |
| 01.09.2026. | 133,00 | 149,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AMOS 4D GUMMY FRUITS 72GAleksandrović
- BOMBONE 4D GUMMY FRUITS AMOS 72GAroma, City
- AMOS 4D GUMMY FRUITSEuro Ša M
- BOMBONE 4D GUMMY FRUITS 72G AMOSIdea, Mercator, Roda
- AMOS 4D GUMMY FRUITS 72gŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg











