Cene → Slatkiši i žitarice → GUMENE BOMBONE JELLY TEETH 100G
GUMENE BOMBONE JELLY TEETH 100G
Pakovanje 100 g 5 prodavnica Barkod 8684207810314
56,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet, na akciji do 11.10.
560,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 99,99 din, +79% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
56,00 din63,00 din560,00 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula74,99 din749,90 din/kg+18,99 din
-
Aleksandrović16 prodavnica: 69,99 - 89,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Kladovo, Radujevac, Samarinovac89,99 din899,90 din/kg+33,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2669,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/579,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2579,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 679,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3389,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4989,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 689,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3889,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4389,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1589,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb89,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb89,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6889,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3689,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9989,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29689,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 84,99 – 95,99 din93,99 din939,90 din/kg+37,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta99,99 din999,90 din/kg+43,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 63,00 | 79,99 |
| 24.09.2026. | 63,00 | 79,99 |
| 22.09.2026. | 63,00 | 74,99 |
| 01.09.2026. | 63,00 | 72,49 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 79,99 → 89,99 din +13%
- Aleksandrović 24.09. 69,99 → 79,99 din +14%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GUM.BOMB.100G JELLY TEETHAleksandrović
- GUMENE BOMBONE JELLY TEETH 100GAroma, City
- BOMBONE GUMENE 7 JELLY TEETH 100grCash & Carry Plus
- Bombone gumene JELLY teeth 0100 12Trnava Promet
- BOMBONE GUMENE JELLY TEETH SEVEN 100GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Gumene bombone HARIBO cola 0025 50
- Trlić39,00
- Idea · Mercator · Roda%40,00
- Aleksandrović44,99
+11 prodavnica1.560,00 din/kg
Gumene bombone BERRIES kupina malina 0100 Pionir 20
- Trnava Promet106,00
- Trlić119,00
- Fortuna Market119,90
+9 prodavnica1.060,00 din/kg
Gumene bombone BEBETO Fast food 30g 24
- Aleksandrović34,90
- Trlić59,00
- Trnava Promet59,00
+6 prodavnica1.163,33 din/kg
GUMENE BOMBONE YUMMI GUMMI CUPCAKES 70G
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Metalac Market69,00
+6 prodavnica855,71 din/kg
−13%GUMENE BOMONE BANANA AMOS 65G
- Aleksandrović159,99
- Euro Ša M%167,90
- Aman179,99
+4 prodavnice2.461,38 din/kg
−18%Gumene Bombone SOUR PATCH TROPICAL 0080 24
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Trnava Promet96,00
+2 prodavnice1.124,88 din/kg
GUMENE BOMBONE YUMMI GUMMI DONUTS 70G
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Senta Promet73,20
+3 prodavnice855,71 din/kg- −19%
Gumene bombone MENTINA miks 0080
- Euro Ša M%56,90
- Mikromarket%61,99
- Trnava Promet64,00
+3 prodavnice711,25 din/kg










