Цене → Слаткиши и житарице → Бомбоне, жваке и лизалице
Бомбоне, жваке и лизалице
1.196 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Lizalica CUNGA LUNGA 8g Face2 100
- Transkom 949,00
- Cash & Carry Plus9,99
- Trnava Promet10,00
+5 продавница1.125,00 din/kg
Ratluk Vanila 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+5 продавница324,95 din/kg
Ratluk Vanila 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet168,00
- Transkom 94174,90
+5 продавница309,98 din/kg
Bombone JAKE malina 18g Packom 12
- Trnava Promet63,00
- Fortuna Market64,99
- Super Vero70,99
+5 продавница3.500,00 din/kgŠećerna Vuna Pucketava Kico 24 g
- RIČ89,99
- Tekijanka90,72
- Euro Ša M98,00
+5 продавница3.749,58 din/kgKervan Žvake Top Shock Cola 3,5 g
- Cash & Carry Plus5,99
- Trnava Promet6,00
- Luki6,90
+5 продавница1.711,43 din/kg
Bombone gumene Cherry Explosion Chupa Chups 10g
- BB Trade25,97
- Trlić29,99
- Euro Ša M33,00
+5 продавница2.597,00 din/kgBonjour Sladoled i Pistaći 232 g
- Svetofor158,90
- Sunce (Qvattro)162,99
- Mere169,90
+5 продавница684,91 din/kg
Full Munch karamela sa mlečnom čokoladom 128g Jaffa
- Sunce (Qvattro)134,99
- Aroma144,40
- BB Trade147,66
+5 продавница1.054,61 din/kg
−13%Bombone Gumene Sour Worms 80 g Bebeto
- VP Dima%94,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Aleksandrović109,99
+5 продавница1.186,25 din/kg
Cedevita Puc Puc Banana 5 g
- RIČ34,99
- Metalac Market35,00
- Super Vero36,99
+5 продавница6.998,00 din/kg
NIMM2 Bombone softies fruit mix 90g
- Cash & Carry Plus89,99
- Euro Ša M116,00
- ZAM129,90
+5 продавница999,89 din/kg
−21%Helf mentol eukapiltus bombone 80g N.Akcij
- Leon60,99
- Prima%64,90
- Transkom 94%65,00
+5 продавница762,38 din/kgŠećerna Vuna Kico 20 g Bahus Casa
- RIČ74,99
- Euro Ša M78,00
- Tekijanka79,99
+5 продавница3.749,50 din/kg
Bebeto metar stand žvake
- Čutura99,99
- RIČ104,99
- Euro Ša M107,00
+5 продавница2.777,50 din/kg
Airwaves Blackmint 1/30 Žvake
- Cash & Carry Plus89,99
- Gomex91,19
- Mercator · Roda94,99
+4 продавнице6.427,86 din/kg
−6%Orbit Bubblemint Žvake 30/1
- Cash & Carry Plus75,19
- Tekijanka79,96
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+3 продавнице5.370,71 din/kg
Lizalice Crveno Bele Cilindar Evropa
- VUM21,99
- Euro Ša M22,00
- Luki23,90
+5 продавница1.832,50 din/kg
Vidal Gumene Bombone Sharks 90 g
- Europrom99,90
- Aleksandrović119,99
- ZAM129,90
+5 продавница1.110,00 din/kg
Bombona Bronhi Original 100 g
- Euro Ša M95,00
- Lidl130,49
- BB Trade144,97
+5 продавница950,00 din/kg
Werthers Original Bombone Creamy Filing 80 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Euro Ša M122,00
- Sunce (Qvattro)139,99
+5 продавница1.374,88 din/kg
Bombone 4d Dinosaur Amos 72 g
- Cash & Carry Plus164,99
- Aman179,99
- Euro Ša M185,00
+5 продавница2.291,53 din/kg
Bombone Mix 60 g Cedevita
- Cash & Carry Plus144,99
- Metro155,00
- Super Vero163,99
+5 продавница2.416,50 din/kgŽvake Mix Shock 4 g
- Aman9,99
- Sunce (Qvattro)11,99
- Šumadija Market12,00
+4 продавнице2.497,50 din/kg
Bombone Citrus Mix T37 Tic Tac 18 g
- Mikromarket57,70
- Euro Ša M59,00
- Trlić59,99
+4 продавнице3.205,56 din/kg
Lizalica Stranger Things Chupa Chups 12 g
- Super Vero36,99
- ZAM39,90
- Aman39,99
+4 продавнице3.082,50 din/kg
−21%Karamele Original Werthers 75 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Univerexport%134,99
- Sunce (Qvattro)139,99
+4 продавнице1.466,53 din/kg
−25%Bombone Gumene Jelly Berries Fini 100 g
- Univerexport%122,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Trlić135,90
+4 продавнице1.229,90 din/kg
Bombone Gumene Jagoda&Prsten Fini 100 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Trnava Promet142,00
- Fortuna Market155,99
+4 продавнице1.349,90 din/kg
Bombone Gumene Zubi Fini 100 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Trnava Promet142,00
- Super Vero147,99
+4 продавнице1.349,90 din/kg
−29%Bombone Penaste Twistis Marshmallow Fini 9 g
- Univerexport%29,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Trnava Promet35,00
+4 продавнице2.499,17 din/kg
Bombone Penaste Autići Fini 80 g
- Cash & Carry Plus114,99
- Trnava Promet123,00
- Trlić129,99
+4 продавнице1.437,38 din/kg
−17%Alva Vanila Bioland 300 g
- Trnava Promet224,00
- Aroma%249,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
+2 продавнице746,67 din/kgNikolas Pistolj na Vodu sa Bombonicama 8 g
- Trnava Promet123,00
- ZAM129,90
- Idea · Mercator · Roda149,85
+2 продавнице15.375,00 din/kg
Žvaka SHOCK jagoda 4g ChupaChups 100
- Transkom 949,99
- Trnava Promet11,00
- Šumadija Market12,00
+4 продавнице2.497,50 din/kg
−18%Bombone MEXICANA kikiriki 500 g KDV
- Idea · Mercator · Roda%250,00
- VP Dima269,00
- Trlić299,99
+2 продавнице500,00 din/kg
Žvaka CUNGA LUNGA 3.6g 100
- Aleksandrović5,99
- Morava6,00
- Prima6,00
+4 продавнице1.663,89 din/kg
−18%Gumene Bombone 80 g Sour Patch Tropical
- RIČ%84,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
+2 продавнице1.062,38 din/kg
Žvaka FINI Burger 5g 200
- Cash & Carry Plus8,99
- VUM9,99
- Super Vero10,99
+4 продавнице1.798,00 din/kgZele Metar Traka Cola 50g 24
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
+4 продавнице999,80 din/kg
Karamele DAMLA sour 90 g Tayas
- Cash & Carry Plus76,49
- Trnava Promet79,00
- Morava89,00
+4 продавнице849,89 din/kg
Ki-Ki Bombone 90 g Mix
- Idea · Mercator · Roda159,99
- Maxi · Mega Maxi162,99
- Super Vero162,99
+1 продавница1.777,67 din/kg
Pure Love sa Ukusom Karamele 500 g
- Mikromarket295,00
- Cash & Carry Plus319,99
- Aleksandrović349,99
+4 продавнице590,00 din/kg
Ratluk Ruža 400 g Yumis
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M217,00
- Tekijanka218,53
+4 продавнице474,98 din/kg
Negro bombone 200g exclusive Pionir
- Trlić169,00
- Cash & Carry Plus189,99
- RIČ189,99
+4 продавнице845,00 din/kg- −21%
Zele Bombone Kola 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda%30,00
- Leon37,99
- Trlić44,99
+2 продавнице300,00 din/kg 
Gumene Bombone Funny Bears 80 g Bebeto
- Cash & Carry Plus99,99
- Sunce (Qvattro)111,99
- Metro119,00
+4 продавнице1.249,88 din/kgYupo Meter Borovnica 50 g Ulker
- Cash & Carry Plus49,99
- Euro Ša M55,00
- Transkom 9457,00
+4 продавнице999,80 din/kg


































