Cene → Slatkiši i žitarice → KI-KI BOMBONE 90g MIX

KI-KI BOMBONE 90g MIX
Pakovanje 90 g 7 prodavnica Barkod 3850102005901
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.777,67 din/kg
Najskuplje je 169,99 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,99 din1.777,67 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta159,99 din1.777,67 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta159,99 din1.777,67 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta162,99 din1.811,00 din/kg+3,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta162,99 din1.811,00 din/kg+3,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad162,99 din1.811,00 din/kg+3,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din1.888,78 din/kg+10,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 159,99 | 162,99 |
| 01.09.2026. | 159,99 | 162,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE PUNJENE MIX 90G KI-KIIdea, Mercator, Roda
- Karamela Punioza vocni mix Ki-ki 90grMaxi, Mega Maxi
- BOMBON KI-KI PUNJENI MIX 90GR KRAŠSuper Vero
- KI-KI BOMBONE 90g MIXTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
- VP Dima%137,90
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Cash & Carry Plus62,99
- Lidl63,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg











