Cene → Slatkiši i žitarice → KARAMELE ORIGINAL WERTHERS 75G

KARAMELE ORIGINAL WERTHERS 75G
Pakovanje 75 g 7 prodavnica Barkod 4014400923506
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.466,53 din/kg
Najskuplje je 171,56 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,99 din1.466,53 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta139,99 din1.866,53 din/kg+30,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad142,99 din1.906,53 din/kg+33,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd149,99 din1.999,87 din/kg+40,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta149,99 din1.999,87 din/kg+40,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta154,99 din2.066,53 din/kg+45,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 154,17 – 175,04 din171,56 din2.287,47 din/kg+61,57 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 109,99 | 149,99 |
| 01.09.2026. | 109,99 | 149,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE WERTHER S SOFT CARAMELS 75grCash & Carry Plus
- BOMBONE SOFT CARAMELS 75G WERTHER'SIdea, Mercator, Roda
- WERTHERS BOMBONE SOFT CARAMLES 75GRSunce (Qvattro)
- BOMBONE WERTHERS ORIGINAL SOFT CARAMELS 75GRSuper Vero
- KARAMELE ORIGINAL WERTHERS 75GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%KARAMELE VOĆNE TOFFIX 300G
- Leon189,99
- Aleksandrović199,99
- Fortuna Market199,99
+34 prodavnice633,30 din/kg
−23%KARAMELE NARANDŽA TOFITA 47G
- Čutura44,00
- Trnava Promet49,00
- Aman49,99
+25 prodavnica936,17 din/kg
KARAMELE MOAM HARIBO 22G
- Trnava Promet38,00
- Cash & Carry Plus39,99
- Super Vero42,99
+22 prodavnice1.727,27 din/kg
−17%KARAMELE ČOKOLADA GLEJS 500G
- RIČ%239,99
- Cash & Carry Plus259,99
- Aman264,99
+20 prodavnica479,98 din/kg
−18%KARAMELE BELA SREMZA 500G
- Idea · Mercator · Roda%240,00
- Cash & Carry Plus264,99
- Leon269,99
+8 prodavnica480,00 din/kg
−17%KARAMELE ASSORTMENT KENT 375G
- Cash & Carry Plus269,99
- VUM292,99
- Idea · Mercator · Roda%339,99
+3 prodavnice719,97 din/kg
KARAMELE KONTI GOLDEN LILY 200G
- Cash & Carry Plus159,99
- Fortuna Market159,99
- ZAM179,90
+5 prodavnica799,95 din/kg
Karamele DAMLA sour 0090 Tayas 24
- Cash & Carry Plus76,49
- Trnava Promet79,00
- Morava89,00
+4 prodavnice849,89 din/kg









