Cene → Slatkiši i žitarice → ZELE BOMBONE KOLA 100g COKOLEND
ZELE BOMBONE KOLA 100g COKOLEND
Pakovanje 100 g 7 prodavnica Barkod 8606105058933
30,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
300,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 69,99 din, +133% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
30,00 din37,99 din300,00 din/kg
-
30,00 din37,99 din300,00 din/kg
-
30,00 din37,99 din300,00 din/kg
-
Leon48 radnji u 32 mesta37,99 din379,90 din/kg+7,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta44,99 din449,90 din/kg+14,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta59,99 din599,90 din/kg+29,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta69,99 din699,90 din/kg+39,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 37,99 | 37,99 |
| 01.09.2026. | 37,99 | 37,99 |
Promene cene
- Čutura 23.09. 39,99 → 59,99 din +50%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZELE BOMBONE KOLA 100GAman
- BOMBONA ZELE KOLA 100G COKOLENDČutura
- ŽELE BOMBONE KOLA 100G ČOKOLENDIdea, Mercator, Roda
- BOMBONE ZELE KOLA 100G COKOLENDLeon
- ZELE BOMBONE KOLA 100g COKOLENDTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ŽELE ROLER MIX VOĆE FINI 25G
- Cash & Carry Plus54,99
- Trnava Promet57,00
- Gomex58,24
+15 prodavnica2.749,50 din/kg
Zele bombone BONNY berry mix 0200 Roshen
- Leon99,99
- Cash & Carry Plus130,66
- Metalac Market132,00
+13 prodavnica499,95 din/kg
Zele bombone BONNY citrus mix 0200 Roshen
- Metalac Market132,00
- Cash & Carry Plus134,99
- Europrom139,90
+10 prodavnica660,00 din/kg
ZELE BOMBONE BONNY LETNJI MIX 200g
- BB Trade139,97
- VUM139,99
- Senta Promet140,91
+9 prodavnica699,85 din/kg
ŽELE ZEKA NELLY 22G
- Euro Ša M18,00
- Trnava Promet18,00
- Sunce (Qvattro)18,99
+8 prodavnica818,18 din/kgZele Metar Traka Cola 50g 24
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
+4 prodavnice999,80 din/kgZele citrus kriske ZELELEND 0500 B&B 14
- Cash & Carry Plus199,99
- Aleksandrović224,99
- Trnava Promet253,00
+3 prodavnice399,98 din/kg
Zele Metar Traka Lubenica 50g 24
- VP Dima40,00
- Trnava Promet53,00
- VUM54,99
+3 prodavnice800,00 din/kg











