Cene → Slatkiši i žitarice → ŽELE ROLER MIX VOĆE FINI 25G

ŽELE ROLER MIX VOĆE FINI 25G
Pakovanje 20 g 18 prodavnica Barkod 8410525159039
54,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
2.749,50 din/kg
Najskuplje je 79,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
54,99 din2.749,50 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta57,00 din2.850,00 din/kg+2,01 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta58,24 din2.912,00 din/kg+3,25 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta59,99 din2.999,50 din/kg+5,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad61,99 din3.099,50 din/kg+7,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta63,62 din3.181,00 din/kg+8,63 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta64,99 din3.249,50 din/kg+10,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta64,99 din3.249,50 din/kg+10,00 din
-
Profi7 radnji u 6 mesta64,99 din3.249,50 din/kg+10,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta64,99 din3.249,50 din/kg+10,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta64,99 din3.249,50 din/kg+10,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd64,99 din3.249,50 din/kg+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 64,99 – 70,99 din64,99 din3.249,50 din/kg+10,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta67,97 din3.398,50 din/kg+12,98 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta72,00 din3.600,00 din/kg+17,01 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta76,99 din3.849,50 din/kg+22,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta76,99 din3.849,50 din/kg+22,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta79,99 din3.999,50 din/kg+25,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 54,99 | 64,99 |
| 01.09.2026. | 54,99 | 64,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONA FINI GUMENA ROLER FANTASIA 25GAroma, City
- BOM GUM FINI ROLER 20GBB Trade
- BOMBONE GUMENE U TRACI ROLER FANTASIA 25grCash & Carry Plus
- BOMBON GUMENA FINI ROLER FANTAZIJA 20GGomex
- BOMBONE GUMENE ROL 25G FANTAZIJAIdea, Mercator, Roda
- Gumena bombona Roler fantazija Fini 20gMaxi, Mega Maxi, Profi
- ROLER FANTAZIJA SARENA BOMBONA 20GRMedius
- OKSA BOMBONE GUMENE ROLER FANTAS.20GMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Zele bombone BONNY berry mix 0200 Roshen
- Leon99,99
- Cash & Carry Plus130,66
- Metalac Market132,00
+13 prodavnica499,95 din/kg
Zele bombone BONNY citrus mix 0200 Roshen
- Metalac Market132,00
- Cash & Carry Plus134,99
- Europrom139,90
+10 prodavnica660,00 din/kg
ZELE BOMBONE BONNY LETNJI MIX 200g
- BB Trade139,97
- VUM139,99
- Senta Promet140,91
+9 prodavnica699,85 din/kg
ŽELE ZEKA NELLY 22G
- Euro Ša M18,00
- Trnava Promet18,00
- Sunce (Qvattro)18,99
+8 prodavnica818,18 din/kgZele Metar Traka Cola 50g 24
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
+4 prodavnice999,80 din/kg- −21%
ZELE BOMBONE KOLA 100g COKOLEND
- Idea%30,00
- Mercator%30,00
- Roda%30,00
+4 prodavnice300,00 din/kg Zele citrus kriske ZELELEND 0500 B&B 14
- Cash & Carry Plus199,99
- Aleksandrović224,99
- Trnava Promet253,00
+3 prodavnice399,98 din/kg
Zele Metar Traka Jagoda 50g 24
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
- Metalac Market57,00
+3 prodavnice1.060,00 din/kg





