Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Gumene Stixi Mix 85 g Trolli
Bombone Gumene Stixi Mix 85 g Trolli
Pakovanje 85 g 6 prodavnica Barkod 4000512013341
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.999,88 din/kg
Najskuplje je 201,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,99 din1.999,88 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta197,99 din2.329,29 din/kg+28,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd199,99 din2.352,82 din/kg+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta199,99 din2.352,82 din/kg+30,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta201,99 din2.376,35 din/kg+32,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta201,99 din2.376,35 din/kg+32,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 169,99 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 199,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE GUMENE STAPICI TROLLI MIX STIXI 85grCash & Carry Plus
- BOMBONE GUMENE STIXI MIX 85G TROLLIIdea, Mercator, Roda
- Bomb.gum.Trolli Stixi Mix 85gMaxi, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −61 % po kg
Gumene bombone MENTINA miks 80 g
- Mikromarket%61,99
- Euro Ša M64,00
- Trnava Promet64,00
+3 prodavnice774,88 din/kg - −61 % po kg
Bombone Gumene Sour Cola Af Candy 100 g
- Cash & Carry Plus78,98
- Medius94,49
- Transkom 9499,90
+1 prodavnica789,80 din/kg - −60 % po kg
Bombone Gumene sa Ukusom Voća 70 g KDV
- Leon55,99
- Senta Promet74,99
799,86 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg














