Цене → Слаткиши и житарице → Бомбоне, жваке и лизалице
Бомбоне, жваке и лизалице
1.190 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Zvaka Shock Zelena Jabuka 4 g
- Aman9,99
- Euro Ša M12,00
- Šumadija Market12,00
+2 продавнице2.497,50 din/kg
Bombone Mentol bez Šećera 80 g Kraš
- Super Vero187,99
- Prima189,00
- Fortuna Market189,99
+2 продавнице2.349,88 din/kg
Zvake Five Spearmint Bounce 24
- VUM93,99
- Aroma95,50
- Gomex95,51
+2 продавнице6.527,08 din/kg
Bonzita 25 g Mix
- Morava36,00
- Europrom39,90
- Aroma43,80
+2 продавнице1.440,00 din/kg
Bonzita Grozdje 25 g Ravanica
- Fortuna Market29,99
- Luki39,90
- ZAM39,90
+2 продавнице1.199,60 din/kgRatluk Vanila 400 g Yumis
- Euro Ša M212,00
- Tekijanka218,52
- Šumadija Market230,00
+2 продавнице530,00 din/kg
Jake Infinity PEPPERMINT bombone 19,2 g
- Aman38,99
- Super Vero44,99
- dm49,00
+2 продавнице2.030,73 din/kgYupo Medvedici 80 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M86,00
- Trlić89,99
+2 продавнице999,88 din/kg
Damla Bombone Mix 90 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Čutura89,99
- Aleksandrović99,99
+2 продавнице888,78 din/kgChupa chups Shock zvaka cola 4g 100/1
- Transkom 949,99
- Metalac Market10,00
- Šumadija Market12,00
+2 продавнице2.497,50 din/kg
Bebeto zele kisela traka Tutti-frutti 15g
- Cash & Carry Plus29,99
- RIČ34,99
- Luki36,90
+2 продавнице1.999,33 din/kg
Damla gumene bombone medvedići 80g
- Cash & Carry Plus71,66
- Čutura79,99
- Šumadija Market96,00
+2 продавнице895,75 din/kgBombona Tvrda sa Punjenjem od Kafe 90 g NNC
- VUM86,99
- Čutura89,99
- Aleksandrović99,99
+2 продавнице966,56 din/kgEvropa Bombona Crna Menta 100 g
- Cash & Carry Plus44,99
- Mere46,90
- Luki54,90
+2 продавнице449,90 din/kg
−33%Toy Box Sour Belt Mix Kisele Trake 20 g
- Podunavlje%19,99
- Gomex22,96
- Euro Ša M24,00
+2 продавнице999,50 din/kg
−17%Draze Bombone Surprise Ball Cosby
- Idea · Mercator · Roda%110,00
- Euro Ša M122,00
- Luki134,90
36.666,67 din/kg
Mentos Clean Breath Lemon Melissa 21 g
- Fortuna Market159,99
- Aman179,99
- Mikromarket189,00
+2 продавнице7.618,57 din/kg
Glazura Karamela 500 g
- Cash & Carry Plus239,99
- Euro Ša M253,00
- Europrom259,90
+2 продавнице479,98 din/kg
Profi.Yupo Crv Gumene 80 g #
- Cash & Carry Plus79,99
- VUM79,99
- Euro Ša M87,00
+2 продавнице999,88 din/kg
−12%Pop Ups, lizalica sa držačem, Stitch, 10g
- Mikromarket324,00
- Medius392,20
- Kengur online%429,99
+2 продавнице32.400,00 din/kgEvropa Zele Kocka 200 g
- Mere101,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+2 продавнице509,50 din/kg
Bombon Voćni Fini Booster Bits 90 g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go143,99
- Gomex146,56
- Fortuna Market159,99
1.599,89 din/kg
Zvake Orbit Strawberry Pallets 20(30x10)
- Tekijanka79,96
- Idea · Mercator · Roda84,99
- Aroma99,99
6.150,77 din/kg
Bombone Kiki Zmije 100 g Kraš
- Euro Ša M147,00
- Idea · Mercator · Roda159,99
- Transkom 94169,00
1.470,00 din/kg
Bombone Haribo Kinder Party 250 g
- Cash & Carry Plus409,99
- Roda459,99
- Idea · Mercator479,99
+1 продавница1.639,96 din/kg
Bombone Čarolija Pištaljka 8 g Nikol
- Cash & Carry Plus79,99
- Aleksandrović119,99
- Idea · Mercator · Roda134,99
9.998,75 din/kg
−14%Bombone Punjeni Poljupci 90 g Vidal
- Idea · Mercator · Roda%114,99
- Transkom 94139,90
- Šumadija Market143,00
1.277,67 din/kg
Zvaka Cunga Lunga Tatoo Lubenica 5/1
- Cash & Carry Plus22,99
- Medius26,89
- Prima28,00
+2 продавнице1.532,67 din/kg
Haribo Bombone Summer Goldbaren 100 g
- Fortuna Market114,99
- Europrom142,00
- Senta Promet142,16
+2 продавнице1.149,90 din/kg
Bombone gumene Cola Kitbis 100g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi64,99
- Shop&Go67,99
649,90 din/kg
Bombone gumene medvedici Vidal 100g
- Europrom99,90
- Senta Promet126,83
- Transkom 94129,90
+2 продавнице999,00 din/kg
Zvake Boca Spearmint 64 g Orbit
- BB Trade307,97
- Senta Promet309,99
- Europrom319,90
+2 продавнице4.812,03 din/kgBombone Gumene Peach Rings Af Candy 100 g
- Cash & Carry Plus89,99
- Medius94,49
- Transkom 9499,90
+1 продавница899,90 din/kgBombone Gumene Sour Cola Af Candy 100 g
- Cash & Carry Plus78,98
- Medius94,49
- Transkom 9499,90
+1 продавница789,80 din/kg
−34%Bombone Bronhi Orig Overfill 120 g
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- Univerexport184,63
833,33 din/kg
Bombone Tic Tac Citrus 54 g Ferrero
- Idea · Mercator · Roda149,99
- Univerexport213,07
2.777,59 din/kg
Bombone Apple Sour T110 Tic Tac 54 g
- Idea · Mercator · Roda169,99
- Univerexport213,07
3.147,96 din/kg
Bombone Penaste Zeka Fini 76 g
- BB Trade166,06
- Senta Promet169,92
- Fortuna Market169,99
+1 продавница2.185,00 din/kg
Bombone Penaste Snow Xmas Fini 80 g
- Gomex154,42
- BB Trade160,97
- Senta Promet164,02
+1 продавница1.930,25 din/kgBombone Gumene Easter Mix Fini 400 g
- Cash & Carry Plus399,99
- BB Trade451,37
- Gomex456,61
+1 продавница999,98 din/kg
Bombone Gumene Sponge Bob 90 g
- Univerexport112,59
- Morava135,00
- Aksa149,00
+1 продавница1.251,00 din/kg
Sweeto Gumene Bombone Medvedici 80 g
- Cash & Carry Plus84,77
- Euro Ša M87,00
- Trlić99,99
+1 продавница1.059,63 din/kg
Bombone Gumene Cola Sweeto 80 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Čutura79,99
- Euro Ša M87,00
+1 продавница999,88 din/kg
Bombone Gumene Prstenovi Sweeto 80 g
- Čutura79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Trlić99,99
+1 продавница999,88 din/kg
−44%Bombone Gumene Cool Beans Tropic Mix Bebeto 60 g
- Idea · Mercator · Roda%55,00
- Univerexport133,20
916,67 din/kg
Karamele Tofigo Hapy Soft 1 kg
- Leon355,99
- Svetofor399,90
- Cash & Carry Plus599,99
+1 продавница355,99 din/kgNikolas Skacuci Medved sa Bombonicama
- Soulfood109,99
- Idea · Mercator · Roda139,35
13.748,75 din/kgLizalica sa Zvakom 15 g
- Cash & Carry Plus21,00
- Euro Ša M28,00
- Luki32,90
+1 продавница1.400,00 din/kg






































