Cene → Slatkiši i žitarice → Bombon Voćni Fini Booster Bits 90 g

Bombon Voćni Fini Booster Bits 90 g
Pakovanje 90 g 5 prodavnica Barkod 8410525257568
143,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
1.599,89 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
143,99 din1.599,89 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta143,99 din1.599,89 din/kg
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova143,99 din1.599,89 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta146,56 din1.628,44 din/kg+2,57 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik159,99 din1.777,67 din/kg+16,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 143,99 | 143,99 |
| 01.09.2026. | 143,99 | 143,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE GUMENE FINI 90G MAGIČNI TEPISIFortuna Market
- BOMBON VOĆNI FINI BOOSTER BITS 90GGomex
- Bombona gumena Magicni tepih Fini 90gMaxi, Mega Maxi, Shop&Go
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
Bombonjera Ferrero Rocher 200 g
- Leon659,99
- Trnava Promet727,00
- Sunce (Qvattro)732,99
+36 prodavnica3.299,95 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−30%Bombonjera Raffaello T15 150 g
- Mikromarket%444,99
- Aksa469,00
- Trnava Promet498,00
+34 prodavnice2.966,60 din/kg
−20%Bombonjera Raffaello T4 40 g
- Mikromarket%110,99
- Trnava Promet117,00
- Aksa129,00
+34 prodavnice2.774,75 din/kg











