Цене → Слаткиши и житарице → Бомбоне, жваке и лизалице
Бомбоне, жваке и лизалице
1.190 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Airwaves Cool Cassis Ljubicasti
- Cash & Carry Plus89,99
- Transkom 9499,90
- Tekijanka99,99
+1 продавница6.427,86 din/kg
Joytop Vocna Lizalica 11 g
- VUM12,99
- Morava14,00
- Transkom 9414,99
+1 продавница1.180,91 din/kg
Vidal Gumene Bombone 90 g Miks
- Metalac Market95,13
- Tekijanka124,40
- Luki139,90
+1 продавница1.057,00 din/kg
Bombona Bebeto Cola 15 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Čutura34,99
- Luki36,90
+1 продавница1.999,33 din/kgBombona Tvrda Punjena Multi Fruit 90 g NNC
- Soulfood54,99
- Cash & Carry Plus71,71
- Čutura89,99
+1 продавница611,00 din/kgLizalica Pixipops Flat Farbalice 8 g
- Podunavlje9,25
- Europrom9,90
- Prima11,00
+1 продавница1.156,25 din/kg
Durukan Lizalica Pixipops Flat Farbalice 8 g
- Metro7,74
- Luki9,90
- Aleksandrović9,99
+1 продавница967,50 din/kg
Mentos Fanta 37,5 g 20/1
- Euro Ša M82,00
- Transkom 9499,00
- Luki104,90
+1 продавница2.186,67 din/kgRatluk Orah 200 g Dumil
- Cash & Carry Plus109,99
- Gomex115,38
- Mikromarket125,00
+1 продавница549,95 din/kgDid Žele Kocke 150 g
- Transkom 9479,00
- Europrom79,90
- Luki79,90
+1 продавница526,67 din/kgToy Box Lizalica 11 g sa Igrackom +tetovaza ili 3d Slicica
- VUM86,90
- Euro Ša M89,00
- Gomex91,80
+1 продавница7.900,00 din/kg
Kervan Bebeto Draze Kosbi 20 g + Igracka
- Aman299,99
- Euro Ša M312,00
- Aleksandrović319,99
+1 продавница14.999,50 din/kg
−43%Bombone Marsh Rai Twist 250 g Bebeto
- Idea · Mercator · Roda%140,00
- Luki299,00
560,00 din/kg
Bombone Mentos Clean Breath Peppermint 21 g
- Fortuna Market159,99
- Aman179,99
- Mikromarket189,00
+1 продавница7.618,57 din/kg- −19%
Gumbo Gumene Bombone 4x6 kom
- Mikromarket%58,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Euro Ša M66,00
+1 продавница655,44 din/kg 
Gumene Bombone Yummy Gummy Galaxy Life 70 G/22 kom
- Europrom59,90
- Prima73,00
- Cash & Carry Plus79,20
+1 продавница855,71 din/kg
Ratluk Ruža 200 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda89,99
- Mikromarket96,00
449,95 din/kg
Žele Kocke Finesse 200 g
- Idea · Mercator · Roda119,99
- Mikromarket125,00
599,95 din/kg- −21%
Dumil.Ratluk Orah 400 g
- Mikromarket%189,99
- Cash & Carry Plus204,99
- Gomex224,89
+1 продавница474,98 din/kg Bebeto Ticks Mix Fruit
- Cash & Carry Plus54,99
- Europrom64,90
- Šumadija Market69,00
+1 продавница1.571,14 din/kg
Bombon Komprimat Fishermans Friend Pepermint 25 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Europrom149,90
- Aman159,99
+1 продавница5.599,60 din/kg
Bombona Fini Gumena Olovke 90 g
- Cash & Carry Plus124,99
- Gomex137,88
- Super Vero147,99
+1 продавница1.388,78 din/kg
Bombone Gumene Kornjače 90 g Vidal
- Aleksandrović119,99
- Idea · Mercator · Roda133,50
1.333,22 din/kg
Haribo Bombone Pfirsiche 200 g
- Idea · Mercator · Roda289,08
- Aroma302,20
1.445,40 din/kg
−20%Bombone Mer Chris Minis 250 g Haribo
- Aleksandrović249,99
- Idea · Mercator · Roda%360,00
999,96 din/kg
Bombone Gum Kis Krak Hob125 g Hitsch
- Euro Ša M260,00
- Idea · Mercator · Roda289,99
2.080,00 din/kg
Bombone Peelerz Gumm Mango 65 g Amos
- Roda199,99
- Aleksandrović209,99
- Idea · Mercator209,99
3.076,77 din/kg
Bombone Peelerz Gummy Kiwi 65 g Amos
- Roda199,99
- Aleksandrović209,99
- Idea · Mercator209,99
3.076,77 din/kgBombone Bokser Kengur 8 g Čarolija
- Aleksandrović159,99
- Idea · Mercator · Roda177,99
19.998,75 din/kg
Bombone Tic Tac Dragon Fruit 54 g
- Cash & Carry Plus181,89
- Idea · Mercator · Roda189,99
3.368,33 din/kg
Bombone Gumene Krut Fruit Mesavina 70 g
- Cash & Carry Plus44,99
- Aman49,99
- Šumadija Market58,00
+1 продавница642,71 din/kg
Zele Kriske Makarena 200 g Baron Delicadore
- Cash & Carry Plus239,99
- Aleksandrović279,99
- Šumadija Market280,00
+1 продавница1.199,95 din/kg
Lizalica Kendy 20g
- Cash & Carry Plus37,99
- Euro Ša M41,00
- Metalac Market49,00
+1 продавница1.899,50 din/kg
Bombone Bebeto Spaghetti Strawberry 80 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Fortuna Market109,99
- Podunavlje112,99
+1 продавница1.249,88 din/kgZvake pepermint Kitbis 57,4
- Profi164,00
- Maxi · Mega Maxi167,99
- Shop&Go174,99

Zvake Spearmint Kitbis 57,4g
- Profi141,00
- Maxi · Mega Maxi167,99
- Shop&Go174,99
2.456,45 din/kgBombone gumene kisele jabuka Kitbis 100g
- Profi69,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi89,00
699,90 din/kg
Zele kocka Maxi 200g
- Profi114,49
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi119,99
572,45 din/kg
Ratluk orah Maxi 450g
- Profi199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi211,99
444,42 din/kg
Ratluk ruza Maxi 450g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi169,99
377,76 din/kg
Zele kocke Maxi 400g
- Profi189,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi198,99
474,98 din/kg
Ratluk sa orasima Maxi 180g
- Profi94,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi101,99
527,72 din/kg
Ratluk sa ukusom ruze Maxi 180g
- Profi76,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi81,99
427,72 din/kgBomboniCe jagoda Maxi 14,4g
- Profi46,49
- Maxi · Mega Maxi51,99
- Shop&Go53,99
3.228,47 din/kgLizalica Coca-Cola Strike 113 g KDV
- Leon59,99
- BB Trade73,50
- Prima81,00
+1 продавница530,88 din/kg
Bombone Gumene Sour Neon Crawlers Af Candy 100 g
- Cash & Carry Plus86,18
- Transkom 9499,90
- Univerexport143,86
861,80 din/kg
Bombone Gumene Kiseli Crvići Kiki 180 g
- Euro Ša M252,00
- Mega Maxi328,99
- Univerexport336,59
1.400,00 din/kg
Bombone Gumene Yummi Gummi Fizzy Worms Roshen 70 g
- Senta Promet73,20
- Univerexport77,99
- ZAM79,90
1.045,71 din/kg































