Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONA BEBETO COLA 15G

BOMBONA BEBETO COLA 15G
Pakovanje 15 g 4 prodavnice Barkod 8690146675211
29,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.999,33 din/kg
Najskuplje je 39,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 29,99 | 35,95 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 35,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE ZELE KISELA TRAKA COLA 15gr BEBETOCash & Carry Plus
- BOMBONA BEBETO COLA 15GČutura
- BEBETO ZELE KISELA TRAKA COLA-JAGODA 15gLuki
- GUM.KIS.TRAKE KOLA 15G BEBETOPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

BOMBONA ELVAN TOFFIX MIX 700G
- Metro479,00
- Trnava Promet494,00
- Čutura499,99
+14 prodavnica684,29 din/kg
Bombona vocna TOFFIX 0090 mix 24
- Trnava Promet77,00
- Metalac Market85,05
- Aleksandrović89,99
+9 prodavnica855,56 din/kg
BOMBONA BRONHI ORIGINAL 100G
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M95,00
- Lidl130,49
+5 prodavnica899,90 din/kg
BOMBONA COKOLADNA SA KEKSOM I KARAMELOM JET'S 500G
- Mere249,00
- Europrom299,90
- Čutura319,99
+5 prodavnica498,00 din/kg
−18%BOMBONA MARSHMALLOW ROLLER 60G
- Aleksandrović74,99
- Euro Ša M%89,90
- Šumadija Market89,90
+3 prodavnice1.249,83 din/kg
BOMBONA MENTOL 80G BG PRODUKT
- Trnava Promet31,00
- Prima33,00
- Aleksandrović39,99
+2 prodavnice387,50 din/kgBOMBONA TVRDA SA PUNJENJEM OD KAFE 90G NNC
- Aleksandrović64,90
- VUM86,99
- Čutura89,99
+2 prodavnice721,11 din/kg
BOMBONA FINI GUMENA OLOVKE 90G
- Cash & Carry Plus124,99
- Gomex137,88
- Super Vero147,99
+1 prodavnica1.388,78 din/kg











