Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE MER CHRIS MINIS 250G HARIBO

BOMBONE MER CHRIS MINIS 250G HARIBO
Pakovanje 250 g 4 prodavnice Barkod 4001686805138
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
999,96 din/kg
Najskuplje je 360,00 din, +44% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din999,96 din/kg
-
360,00 din448,80 din1.440,00 din/kg+110,01 din
-
360,00 din448,80 din1.440,00 din/kg+110,01 din
-
360,00 din448,80 din1.440,00 din/kg+110,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 249,99 | 448,80 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 448,80 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HARIBO BOMB.MERRY CHRISTMAS MINIS 250GRAleksandrović
- BOMBONE MER CHRIS MINIS 250G HARIBOIdea, Mercator, Roda
- HARIBO CHRISTMAS MINIS 250GPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
- VP Dima%137,90
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Cash & Carry Plus62,99
- Lidl63,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg










