Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone gumene kisele jabuka Kitbis 100g
Bombone gumene kisele jabuka Kitbis 100g
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 5949065035273
69,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
699,90 din/kg
Najskuplje je 89,00 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
69,99 din699,90 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta89,00 din890,00 din/kg+19,01 din
-
89,00 din890,00 din/kg+19,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta89,00 din890,00 din/kg+19,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 69,99 | 89,00 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 89,00 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −20 % po kg
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −20 % po kg
Gumene Bombone Jelly Cola 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 prodavnica560,00 din/kg - −20 % po kg
Gumene Bombone Jelly Teeth 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg












