Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone punjene narandža 80 g BG produkt
Bombone punjene narandža 80 g BG produkt
Pakovanje 80 g 5 prodavnica Barkod 8606105511322
33,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
412,50 din/kg
Najskuplje je 49,90 din, +51% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
33,00 din412,50 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu36,00 din450,00 din/kg+3,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta37,88 din473,50 din/kg+4,88 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta39,99 din499,88 din/kg+6,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta49,90 din623,75 din/kg+16,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 29,90 | 36,00 |
| 01.09.2026. | 29,90 | 36,00 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 29,90 → 39,99 din +34%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMB.NARANDZA 80G BGAleksandrović
- BOM.FRUKTI NARAN.80GR BG PRODUKTPrima
- BOMBONA FRUKTI NARANDŽA 80G BG PRODUKTTekijanka
- FRUKTI BOMBONE NARANDZA 80g Bg productTrlić
- Bombone punjene narandza 0080 BG produkt 50Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg









