Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Milky splash mlečna karamela 150g Roshen 12

Bombone Milky splash mlečna karamela 150g Roshen 12
Pakovanje 150 g 5 prodavnica Barkod 4823077623714
99,90 din
najjeftinije u prodavnici Luki
666,00 din/kg
Najskuplje je 189,00 din, +89% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,90 din666,00 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din932,67 din/kg+40,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta168,00 din1.120,00 din/kg+68,10 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta169,99 din1.133,27 din/kg+70,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta189,00 din1.260,00 din/kg+89,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 99,90 | 168,00 |
| 20.09.2026. | 99,90 | 168,00 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 169,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROSHEN KARAMELA 150G MILKY SPLASHAleksandrović
- BOMB.TOFFEES MLECNE 150gEuroprom
- TOFFEES MLECNE BOMBONE 150g DEALLuki
- BOM.KARAMELA MILKY SPLASH 150G ROSHENPrima
- MLECNI KARAMEL MILKY SPLASH 150G 12#Transkom 94
- Bombone Milky splash mlecna karamela 150g Roshen 12Trnava Promet
- ROSHEN MILKY KARAMELA 150GRVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−25 % po kgZele bombone BONNY berry mix 200 g Roshen
- Leon99,99
- Cash & Carry Plus130,66
- Metalac Market132,00
+13 prodavnica499,95 din/kg
−17 % po kgBombone Bim-Bom Ochen Roshen 200 g
- Aleksandrović109,99
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Trnava Promet110,00
+9 prodavnica549,95 din/kg
−17 % po kgBombone mentol tvrde eucaliptus 200g Roshen 12
- Aleksandrović109,99
- Trnava Promet110,00
- Šumadija Market113,00
+10 prodavnica549,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg









