Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone mentol zeleni 0080 BG produkt 50

Bombone mentol zeleni 0080 BG produkt 50
Pakovanje 80 g 5 prodavnica Barkod 8606105511384
31,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
387,50 din/kg
Najskuplje je 49,99 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
31,00 din387,50 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu33,00 din412,50 din/kg+2,00 din
-
Aleksandrović17 prodavnica: 24,90 - 39,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik39,99 din499,88 din/kg+8,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb24,90 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2524,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 624,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb24,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/529,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 729,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1529,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4939,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 639,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb39,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb39,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1039,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb39,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-239,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6839,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3639,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29639,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta49,99 din624,88 din/kg+18,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta49,99 din624,88 din/kg+18,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 31,00 | 39,99 |
| 01.09.2026. | 31,00 | 39,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMB.MENTOL 80G BGAleksandrović
- BOMBONA MENTOL 80G BG PRODUKTAman
- BOMBONA ZELENA MENTA 80G BG PRODUKTČutura
- BOM.MENTOL ZELENE 80GR BG PRODUKTPrima
- Bombone mentol zeleni 0080 BG produkt 50Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE ČOKOLADNE SA KIKIRIKIJEM M&M 45G
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero%98,99
- Sunce (Qvattro)%99,99
+36 prodavnica2.110,89 din/kg
−17%BOMBONE NEGRO 100G
- Aksa79,00
- Šumadija Market89,90
- Leon95,99
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura%109,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−17%BOMBONE ČOKOLADNE CLASSIC M&M 45G
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero%98,99
- Sunce (Qvattro)%99,99
+34 prodavnice2.110,89 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.099,90 din/kg








