Cene → Slatkiši i žitarice → Ratluk Ruza 450 G-Takovo

Ratluk Ruza 450 G-Takovo
Pakovanje 450 g 4 prodavnice Barkod 8601900605320
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje
488,87 din/kg
Najskuplje je 325,00 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,99 din488,87 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta279,99 din622,20 din/kg+60,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta293,97 din653,27 din/kg+73,98 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta325,00 din722,22 din/kg+105,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 219,99 | 286,98 |
| 01.09.2026. | 219,99 | 286,98 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- RATLUK TAKOVO RUZA 450GBB Trade
- RATLUK RUZA 450GMikromarket
- ratluk ruza 450gr swisslion group R3RNPodunavlje
- RATLUK RUZA 450G-TAKOVOTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−31 % po kgRatluk Ruza 500 g Kafatex
- Trnava Promet168,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Transkom 94179,00
+6 prodavnica336,00 din/kg- −30 % po kg
Ratluk ruza 0500 Cukovic 12
- Trnava Promet170,00
- Trlić189,00
340,00 din/kg - −30 % po kg
Ratluk ruza 0500 Sedef
- Trnava Promet171,00
- Trlić199,90
342,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Ratluk Ruza 190 g Yumis
- Cash & Carry Plus109,99
- Tekijanka%109,99
- Euro Ša M119,00
+9 prodavnica578,89 din/kg
Ratluk sa Orasima Paraćinka 500 g
- Cash & Carry Plus269,99
- Mere273,90
- Luki319,00
+8 prodavnica539,98 din/kg
−10%Ratluk Yumis Vanila 190 g
- Tekijanka%109,99
- Aleksandrović119,99
- Euro Ša M120,00
+8 prodavnica578,89 din/kg
Ratluk Orah 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet86,00
- Transkom 9489,90
+6 prodavnica399,95 din/kg
Ratluk Orah 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet192,00
- Transkom 94199,90
+6 prodavnica359,98 din/kg
Ratluk Ruza 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+6 prodavnica324,95 din/kg
Ratluk Ruza 500 g Kafatex
- Trnava Promet168,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Transkom 94179,00
+6 prodavnica336,00 din/kg
Ratluk Vanila 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet168,00
- Transkom 94174,90
+5 prodavnica309,98 din/kg







