Cene → Slatkiši i žitarice → KARAMELA TOFIX JABUKA 90g
KARAMELA TOFIX JABUKA 90g
Pakovanje 90 g 4 prodavnice Barkod 8693029030718
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
999,89 din/kg
Najskuplje je 109,00 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,99 din999,89 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta95,00 din1.055,56 din/kg+5,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din1.111,00 din/kg+10,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din1.211,11 din/kg+19,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 89,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ELVAN TOFFIX APPLE 90GEuro Ša M
- BOMBONE ELVAN TOFFIX APPLE 90GFortuna Market
- TOFIX APLLE 90GMikromarket
- BOM.TOFFIX JABUKA 90G ELVPrima
- KARAMELA TOFIX JABUKA 90gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%KARAMELA LEŠNIK 200G PIONIR
- Trnava Promet198,00
- Fortuna Market199,99
- Cash & Carry Plus200,04
+20 prodavnica990,00 din/kg
KARAMELA LESNIK 80G BG PRODUKT
- Trlić34,90
- Trnava Promet37,00
- Prima40,00
+3 prodavnice436,25 din/kgKaramela FRUTI 1/1 Evropa
- Cash & Carry Plus449,99
- Trnava Promet481,00
- Europrom549,90
449,99 din/kgKaramela GOLDY mlecna 0250 Gold
- Trnava Promet147,00
- Trlić149,90
- Fortuna Market159,99
588,00 din/kg
KARAMELA KIKI VOCNA 100gr KRAS
- Cash & Carry Plus134,99
- BB Trade144,97
- Senta Promet179,99
1.349,90 din/kgKaramela anis 0080 BG produkt
- Trnava Promet37,00
- Fortuna Market39,99
462,50 din/kg
Karamela DAMLA new2 0350 Tayas
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet215,00
571,40 din/kgKARAMELA FRITT MIX 35gr
- Cash & Carry Plus24,99
- Transkom 9459,00
714,00 din/kg






