Cene → Slatkiši i žitarice → Gumene bombone KRUT FRUT 70gr. coca cola #50
Gumene bombone KRUT FRUT 70gr. coca cola #50
Pakovanje 70 g 4 prodavnice Barkod 4620017451754
42,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
614,14 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +63% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
42,99 din614,14 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu59,99 din857,00 din/kg+17,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta60,00 din857,14 din/kg+17,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta69,99 din999,86 din/kg+27,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 42,99 | 60,00 |
| 01.09.2026. | 42,99 | 60,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE GUMENE KRUT FRUT BOCICA 70grCash & Carry Plus
- FUIT KRUT GUMENE BOMBONE COLA 70GMikromarket
- Gumene bombone KRUT FRUT 70gr. coca cola #50RIČ
- KRUT FRUT GUMENE BOMBONE 70G CRVIĆIVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−39 % po kg*Gumene bombone veseljaci 0080 BG produkt
- Aleksandrović29,90
- Trnava Promet48,00
- Fortuna Market49,99
+4 prodavnice373,75 din/kg
−23 % po kgGUMENE BOMBONE 70g MESAVINA UKUSA KDV
- Trlić32,90
- Euro Ša M39,00
470,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Gumene bombone HARIBO cola 0025 50
- Trlić39,00
- Idea%40,00
- Mercator%40,00
+14 prodavnica1.560,00 din/kg
−17%*Gumene bombone BERRIES kupina malina 0100 Pionir 20
- Aleksandrović%99,99
- Trnava Promet106,00
- Trlić119,00
+9 prodavnica999,90 din/kg
GUMENE BOMBONE YUMMI GUMMI CUPCAKES 70G
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Metalac Market69,00
+6 prodavnica855,71 din/kg
Gumene bombone BEBETO Fast food 30g 24
- Aleksandrović34,90
- Trlić59,00
- Trnava Promet59,00
+6 prodavnica1.163,33 din/kg
−13%GUMENE BOMONE BANANA AMOS 65G
- Aleksandrović159,99
- Euro Ša M%167,90
- Aman179,99
+5 prodavnica2.461,38 din/kg
−10%GUMENE BOMBONE GROZDJE AMOS 65G
- Euro Ša M%167,90
- Aleksandrović199,99
- Aroma199,99
+4 prodavnice2.583,08 din/kg
Gumene Bombone SOUR PATCH TROPICAL 0080 24
- Cash & Carry Plus89,99
- Trnava Promet96,00
- Aleksandrović99,99
+4 prodavnice1.124,88 din/kg
*Gumene bombone veseljaci 0080 BG produkt
- Aleksandrović29,90
- Trnava Promet48,00
- Fortuna Market49,99
+4 prodavnice373,75 din/kg











