Cene → Slatkiši i žitarice → Yupo Metar Voće 50 g
Yupo Metar Voće 50 g
Pakovanje 50 g 4 prodavnice Barkod 8690840216970
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
999,80 din/kg
Najskuplje je 55,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din999,80 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta53,00 din1.060,00 din/kg+3,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta54,90 din1.098,00 din/kg+4,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta55,00 din1.100,00 din/kg+5,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 49,99 | 53,95 |
| 19.09.2026. | 49,99 | 53,95 |
| 01.09.2026. | 44,99 | 53,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE GUMENE YUPO METER VOCE 50gr PROFOODCash & Carry Plus
- YUPO METAR VOCEEuro Ša M
- YUPO METAR VOCE 50G 24#Transkom 94
- Zele Metar Traka Voce 50g 24Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Yupo Meter Borovnica 50 g Ulker
- Cash & Carry Plus49,99
- Euro Ša M55,00
- Transkom 9457,00
+4 prodavnice999,80 din/kgYupo Medvedići 80 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M83,00
- Trlić89,99
+2 prodavnice999,88 din/kg
Yupo Metar Jagoda 50 g
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
- Metalac Market57,00
+2 prodavnice1.060,00 din/kg
Yupo kola 80gr
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M82,00
- Trlić89,90
+1 prodavnica999,88 din/kg
Yupo Vampirski Zubi 80 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M86,00
- Senta Promet86,63
+1 prodavnica999,88 din/kg
Yupo Čoko Žele Kupina 20 g
- Senta Promet28,69
- Euro Ša M44,00
- VP Dima49,00
1.434,50 din/kg
Yupo Metar Kola 50 g
- Transkom 9454,90
- VUM54,99
- Medius62,68
1.098,00 din/kg
Yupo Mini Narandža 20 g
- Senta Promet28,69
- Euro Ša M44,00
- Transkom 9444,90
1.434,50 din/kg





