Cene → Slatkiši i žitarice → KRUT FRUT gumene bombone dinosaurus 70g
KRUT FRUT gumene bombone dinosaurus 70g
Pakovanje 70 g 4 prodavnice Barkod 4620017454076
47,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
671,43 din/kg
Najskuplje je 69,00 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
47,00 din671,43 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta51,00 din728,57 din/kg+4,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu59,99 din857,00 din/kg+12,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta69,00 din985,71 din/kg+22,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 47,00 | 55,50 |
| 01.09.2026. | 47,00 | 55,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KRUT FRUT GUM. BOMB, SA UKUSOM VOCA 70GEuro Ša M
- KRUT FRUT gumene bombone dinosaurus 70gRIČ
- BOMB.GUM.KRUT FRUT 70G DINOSAURUSSenta Promet
- Krut frut DinosauriciŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −17 % po kg
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −17 % po kg
Gumene Bombone Jelly Cola 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 prodavnica560,00 din/kg - −17 % po kg
Gumene Bombone Jelly Teeth 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima




