Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
7.601 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

DIPPO STICKS 50g LABUDOVIC
- Cash & Carry Plus69,99
- Podunavlje104,99
- Euro Ša M105,00
+1 prodavnica1.399,80 din/kg
KERVAN BEBETO DRAZE KOSBI 20gr + IGRACKA
- Aman299,99
- Euro Ša M312,00
- Aleksandrović319,99
+1 prodavnica14.999,50 din/kg
−43%BEBETO BOMBONE 250g MARSHMALLOW RAINBOW TWIST
- Idea%140,00
- Mercator%140,00
- Roda%140,00
+1 prodavnica560,00 din/kg
ETI POPKEK KOKOS 35g RIM GROUP
- Aman14,99
- Aleksandrović19,99
- Fortuna Market39,99
+1 prodavnica428,29 din/kg
MENTOS CLEAN BREATH PEPPERMINT 21G
- Fortuna Market159,99
- Aman179,99
- Mikromarket189,00
+1 prodavnica7.618,57 din/kg
MENTOS CLEAN BREATH LEMON MELISSA 21G
- Fortuna Market159,99
- Aman179,99
- Mikromarket189,00
+1 prodavnica7.618,57 din/kg- −19%
GUMBO GUMENE 4X6KOM 90G
- Mikromarket%58,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Euro Ša M66,00
+1 prodavnica655,44 din/kg
−24%KEKS LEMON COOKIES 150G FINESSE
- Idea%130,00
- Mercator%130,00
- Roda%130,00
+1 prodavnica866,67 din/kg
TRUFFLES FINESSE 200GR
- Idea329,99
- Mercator329,99
- Roda329,99
+1 prodavnica1.649,95 din/kg
−35%VAFL ROLERI TAMNI KAKAO 225G FRONDI
- Idea%190,00
- Mercator%190,00
- Roda%190,00
+1 prodavnica844,44 din/kg
CAJNO PECIVO KOLUT FINESSE 400G
- Mikromarket119,99
- Idea219,99
- Mercator219,99
+1 prodavnica299,98 din/kg
KEKS CRANBERRY COOKIES FINESSE 150G
- Idea174,99
- Mercator174,99
- Roda174,99
+1 prodavnica1.166,60 din/kg
MUSLI CRUNCHY ČOK JAG 350G
- Idea269,99
- Mercator269,99
- Mikromarket269,99
+1 prodavnica771,40 din/kg
MUSLI CRUNCHY VOĆNI 350G
- Idea189,99
- Mercator189,99
- Roda189,99
+1 prodavnica542,83 din/kgTONDI BANANA 180G
- Aman129,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+1 prodavnica722,17 din/kg
GUMENE BOMBONE YUMMY GUMMY GALAXY LIFE 70G/22KOM
- Europrom59,90
- Prima73,00
- Cash & Carry Plus79,20
+1 prodavnica855,71 din/kg
KROAS.BELINO 80G KAKAO KR
- Cash & Carry Plus74,99
- Podunavlje84,99
- Medius87,77
+1 prodavnica937,38 din/kg
COKO SNIKERS SUPE. 75G
- Aleksandrović74,90
- Prima79,50
- Mikromarket85,00
+1 prodavnica998,67 din/kg
MILKA BUBBLY 95G
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus176,00
- Mikromarket178,00
+1 prodavnica1.684,11 din/kg
MILKA ALPINE 80G
- Fortuna Market123,00
- Senta Promet149,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+1 prodavnica1.366,67 din/kg
JAFFA O CAKE CLASSIC 115G
- Aleksandrović69,99
- Euro Ša M70,00
- Mikromarket77,00
+1 prodavnica608,61 din/kg
KREM TABLA BELA 200G
- Idea89,99
- Mercator89,99
- Mikromarket89,99
+1 prodavnica449,95 din/kg
KAKAO TABLA CRNA 100G
- Idea44,99
- Mercator44,99
- Roda44,99
+1 prodavnica449,90 din/kg
KAKAO TABLA CRNA 200G SWEET CHEF
- Idea84,99
- Mercator84,99
- Roda84,99
+1 prodavnica424,95 din/kg
SWEET CHEF COKOL. BELA 100GR
- Idea44,99
- Mercator44,99
- Roda44,99
+1 prodavnica449,90 din/kg
OVSENE PAHULJI 250G RISE
- Idea69,99
- Mercator69,99
- Roda69,99
+1 prodavnica279,96 din/kg
RATLUK RUZA FINESSE
- Idea89,99
- Mercator89,99
- Roda89,99
+1 prodavnica449,95 din/kg
ZELE KOCKE K PLUS 200G
- Idea119,99
- Mercator119,99
- Roda119,99
+1 prodavnica599,95 din/kg
KEKS MLEVENI SWEET CHEF 500G
- Idea169,99
- Mercator169,99
- Roda169,99
+1 prodavnica339,98 din/kg
COKOLADA FINESSE OREO 250GR
- Mikromarket169,99
- Idea299,99
- Mercator299,99
+1 prodavnica679,96 din/kg- −21%
DUMIL.RATLUK ORAH 400G
- Mikromarket%189,99
- Cash & Carry Plus204,99
- Gomex224,89
+1 prodavnica474,98 din/kg - −11%
COKOLADA 200GR
- Euro Ša M155,00
- Europrom%159,90
- VUM164,99
+1 prodavnica775,00 din/kg 
JAKE VIT.C JAGODA 173
- Aman45,99
- Fortuna Market45,99
- Medius51,76
+1 prodavnica3.193,75 din/kgBEBETO TICKS MIX FRUIT
- Cash & Carry Plus54,99
- Europrom64,90
- Šumadija Market69,00
+1 prodavnica1.571,14 din/kg
DORINA NAPOLITANKA COKOLADA 100g
- Aleksandrović129,99
- Prima176,00
- BB Trade199,97
+1 prodavnica1.299,90 din/kg
LINO LADA GOLD 900 g
- Sunce (Qvattro)715,99
- Idea1.069,00
- Mercator1.069,00
+1 prodavnica795,54 din/kg
−30%RIM HARIBO 85g SUPER MARIO
- Aleksandrović109,99
- BB Trade%110,88
- Sunce (Qvattro)119,99
+1 prodavnica1.294,00 din/kg
DOMENICA 500g VANILICE SA DZEMOM
- Idea469,99
- Mercator469,99
- Roda469,99
+1 prodavnica939,98 din/kg
McVitie's Biskrem keks kakao fil 160g
- Cash & Carry Plus131,25
- Aleksandrović139,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+1 prodavnica820,31 din/kg
ONDINA MEDENJAK MALI 400g
- Cash & Carry Plus149,99
- Sunce (Qvattro)169,99
- Tekijanka187,79
+1 prodavnica374,98 din/kgONDINA COOKIES SA COKOLADOM 150g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)139,99
- Tekijanka149,99
+1 prodavnica799,93 din/kgONDINA COOKIES KAKO PRELIV I POMORANDZA 150g
- Cash & Carry Plus114,99
- Sunce (Qvattro)124,99
- Tekijanka137,33
+1 prodavnica766,60 din/kgONDINA COOKIES KIKIRIKI KARAMELA 150g
- Sunce (Qvattro)84,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Tekijanka121,63
+1 prodavnica566,60 din/kg
SPAJZ BRUSNICA 300GR
- Europrom219,90
- Aleksandrović279,99
- Sunce (Qvattro)299,99
+1 prodavnica733,00 din/kgBOMILINO 800g POSNI KREM COOKIES
- Aleksandrović169,99
- Prima399,50
- Sunce (Qvattro)479,99
+1 prodavnica212,49 din/kg
NUTRINO LAB PAMPKIN SPACE MIX 180GR
- Sunce (Qvattro)149,99
- Cash & Carry Plus199,98
- Aksa229,00
+1 prodavnica833,28 din/kgSTANIC BAKLAVA VISNJA KEKS 400g
- Cash & Carry Plus279,99
- Sunce (Qvattro)309,99
- Aleksandrović319,99
+1 prodavnica699,98 din/kgCIPIRIPI BAR KIKIRIKI 40g
- Sunce (Qvattro)42,99
- Aleksandrović44,99
- Euro Ša M46,00
+1 prodavnica1.074,75 din/kg




















