Cene → Slatkiši i žitarice → Keks sa Kakao Punjenjem Ceremuski 42 g

Keks sa Kakao Punjenjem Ceremuski 42 g
Pakovanje 42 g 4 prodavnice Barkod 4607084351453
69,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.642,86 din/kg
Najskuplje je 89,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,00 din1.642,86 din/kg
-
Aleksandrović12 prodavnica: 79,99 din · Negotin, Bor, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac79,99 din1.904,52 din/kg+10,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3379,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4979,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 679,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb79,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3879,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4379,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1079,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1579,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb79,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6879,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3679,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 679,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta89,99 din2.142,62 din/kg+20,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta89,99 din2.142,62 din/kg+20,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 69,00 | 84,99 |
| 01.09.2026. | 69,00 | 84,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS CHOCOBOY SAFARI KAKAO 42GAleksandrović
- ORION SAFARI 42GRMedius
- Slatki kolac Safari 0042 Orion 30Trnava Promet
- KEKS SA KAKAO PUNJENJEM CEREMUSKI 42GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
















