Cene → Slatkiši i žitarice → Biskvit Organski Punjen Crnom Čokoladom Bjorg 150 g

Biskvit Organski Punjen Crnom Čokoladom Bjorg 150 g
Pakovanje 150 g 2 prodavnice Barkod 3229820792927
599,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
3.993,33 din/kg
Najskuplje je 607,62 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,00 din3.993,33 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 607,62 – 639,60 din607,62 din4.050,80 din/kg+8,62 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Bjorg biskvit punjen crnom čokoladom 150gAksa
- BISKVIT ORGANSKI PUNJEN CRNOM ČOKOLADOM BJORG 150GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Biskvit Jaffa 300 g
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%Biskvit Choco Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%Biskvit Desert Narandža Milka 147 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%Biskvit Jaffa 150 g
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%Biskvit Mlečni Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−16%Biskvit Milk Choco Jaffa 158 g
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
- Gomex149,58
+23 prodavnice854,37 din/kg
−24%Biskvit Čoko Moja Kravica 145 g
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM229,90
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
−13%Biskvit Cocoa O Lala 35 g
- Euro Ša M%32,90
- RIČ34,99
- Trnava Promet35,00
+23 prodavnice940,00 din/kg














