Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Mini Riža Dorina 26 g
Čokolada Mini Riža Dorina 26 g
Pakovanje 26 g 2 prodavnice Barkod 3850102018291
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
2.307,31 din/kg
Najskuplje je 65,99 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din2.307,31 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 62,99 – 73,99 din65,99 din2.538,08 din/kg+6,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Promene cene
- Univerexport 22.09. 59,99 → 65,99 din +10%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ČOKOLADICA RIŽA 26G DORINASuper Vero
- ČOKOLADA MINI RIŽA DORINA 26GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgČokolada Mini Black&White Lion 42 g
- Idea · Mercator · Roda%35,00
- Fortuna Market70,39
- Euro Ša M85,00
+2 prodavnice833,33 din/kg- −58 % po kg
Čokolada Mini Nugat Bar Nefis 24 g
- Univerexport23,00
- Cash & Carry Plus26,57
- Euro Ša M29,00
+2 prodavnice958,33 din/kg
−57 % po kgČokolada Mini Cio Rio 30 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Trnava Promet34,00
- RIČ34,99
+2 prodavnice999,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−28%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 85 g
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg
−25%Čokolada za Jelo i Kuvanje Menaž 200 g
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%309,99
+29 prodavnica1.499,95 din/kg














