Cene → Slatkiši i žitarice → Kroasan Čokolada 4u 50 g
Kroasan Čokolada 4u 50 g
Pakovanje 50 g 4 prodavnice Barkod 5319991194205
40,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
819,80 din/kg
Najskuplje je 55,99 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
40,99 din819,80 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik49,99 din999,80 din/kg+9,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta54,99 din1.099,80 din/kg+14,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 53,99 – 62,99 din55,99 din1.119,80 din/kg+15,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 40,99 | 52,49 |
| 01.09.2026. | 40,99 | 52,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROASAN 4U 50G ČOKOLADAFortuna Market
- 4U Croissant with cocoa filling 25% 50gSunce (Qvattro)
- 4 Y KROASAN COKOLADA 50GTrlić
- KROASAN ČOKOLADA 4U 50GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl%89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica818,09 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Prima%69,90
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−27%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−31%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+29 prodavnica1.433,17 din/kg












