Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
7.601 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−43%BEBETO BOMBONE 250g MARSHMALLOW RAINBOW TWIST
- Idea%140,00
- Mercator%140,00
- Roda%140,00
+1 продавница560,00 din/kg
ETI POPKEK KOKOS 35g RIM GROUP
- Aman14,99
- Aleksandrović19,99
- Fortuna Market39,99
+1 продавница428,29 din/kg
MENTOS CLEAN BREATH PEPPERMINT 21G
- Fortuna Market159,99
- Aman179,99
- Mikromarket189,00
+1 продавница7.618,57 din/kg
MENTOS CLEAN BREATH LEMON MELISSA 21G
- Fortuna Market159,99
- Aman179,99
- Mikromarket189,00
+1 продавница7.618,57 din/kg- −19%
GUMBO GUMENE 4X6KOM 90G
- Mikromarket%58,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Euro Ša M66,00
+1 продавница655,44 din/kg
−24%KEKS LEMON COOKIES 150G FINESSE
- Idea%130,00
- Mercator%130,00
- Roda%130,00
+1 продавница866,67 din/kg
TRUFFLES FINESSE 200GR
- Idea329,99
- Mercator329,99
- Roda329,99
+1 продавница1.649,95 din/kg
−35%VAFL ROLERI TAMNI KAKAO 225G FRONDI
- Idea%190,00
- Mercator%190,00
- Roda%190,00
+1 продавница844,44 din/kg
CAJNO PECIVO KOLUT FINESSE 400G
- Mikromarket119,99
- Idea219,99
- Mercator219,99
+1 продавница299,98 din/kg
KEKS CRANBERRY COOKIES FINESSE 150G
- Idea174,99
- Mercator174,99
- Roda174,99
+1 продавница1.166,60 din/kg
MUSLI CRUNCHY ČOK JAG 350G
- Idea269,99
- Mercator269,99
- Mikromarket269,99
+1 продавница771,40 din/kg
MUSLI CRUNCHY VOĆNI 350G
- Idea189,99
- Mercator189,99
- Roda189,99
+1 продавница542,83 din/kg- −11%
TONDI BANANA 180G
- Aman129,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Sunce (Qvattro)%133,99
+1 продавница722,17 din/kg 
GUMENE BOMBONE YUMMY GUMMY GALAXY LIFE 70G/22KOM
- Europrom59,90
- Prima73,00
- Cash & Carry Plus79,20
+1 продавница855,71 din/kg
KROAS.BELINO 80G KAKAO KR
- Cash & Carry Plus74,99
- Podunavlje84,99
- Medius87,77
+1 продавница937,38 din/kg
COKO SNIKERS SUPE. 75G
- Aleksandrović74,90
- Prima79,50
- Mikromarket85,00
+1 продавница998,67 din/kg
MILKA BUBBLY 95G
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus176,00
- Mikromarket178,00
+1 продавница1.684,11 din/kg
MILKA ALPINE 80G
- Fortuna Market123,00
- Senta Promet149,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+1 продавница1.366,67 din/kg
JAFFA O CAKE CLASSIC 115G
- Aleksandrović69,99
- Euro Ša M70,00
- Mikromarket77,00
+1 продавница608,61 din/kg
KREM TABLA BELA 200G
- Idea89,99
- Mercator89,99
- Mikromarket89,99
+1 продавница449,95 din/kg
KAKAO TABLA CRNA 100G
- Idea44,99
- Mercator44,99
- Roda44,99
+1 продавница449,90 din/kg
KAKAO TABLA CRNA 200G SWEET CHEF
- Idea84,99
- Mercator84,99
- Roda84,99
+1 продавница424,95 din/kg
SWEET CHEF COKOL. BELA 100GR
- Idea44,99
- Mercator44,99
- Roda44,99
+1 продавница449,90 din/kg
OVSENE PAHULJI 250G RISE
- Idea69,99
- Mercator69,99
- Roda69,99
+1 продавница279,96 din/kg
RATLUK RUZA FINESSE
- Idea89,99
- Mercator89,99
- Roda89,99
+1 продавница449,95 din/kg
ZELE KOCKE K PLUS 200G
- Idea119,99
- Mercator119,99
- Roda119,99
+1 продавница599,95 din/kg
KEKS MLEVENI SWEET CHEF 500G
- Idea169,99
- Mercator169,99
- Roda169,99
+1 продавница339,98 din/kg
COKOLADA FINESSE OREO 250GR
- Mikromarket169,99
- Idea299,99
- Mercator299,99
+1 продавница679,96 din/kg- −21%
DUMIL.RATLUK ORAH 400G
- Mikromarket%189,99
- Cash & Carry Plus204,99
- Gomex224,89
+1 продавница474,98 din/kg - −11%
COKOLADA 200GR
- Euro Ša M155,00
- Europrom%159,90
- VUM164,99
+1 продавница775,00 din/kg 
JAKE VIT.C JAGODA 173
- Aman45,99
- Fortuna Market45,99
- Medius51,76
+1 продавница3.193,75 din/kgBEBETO TICKS MIX FRUIT
- Cash & Carry Plus54,99
- Europrom64,90
- Šumadija Market69,00
+1 продавница1.571,14 din/kg
DORINA NAPOLITANKA COKOLADA 100g
- Aleksandrović129,99
- Prima176,00
- BB Trade199,97
+1 продавница1.299,90 din/kg
LINO LADA GOLD 900 g
- Sunce (Qvattro)715,99
- Idea1.069,00
- Mercator1.069,00
+1 продавница795,54 din/kg
−30%RIM HARIBO 85g SUPER MARIO
- Aleksandrović109,99
- BB Trade%110,88
- Sunce (Qvattro)119,99
+1 продавница1.294,00 din/kg
−28%DOMENICA 500g VANILICE SA DZEMOM
- Sunce (Qvattro)%359,99
- Idea469,99
- Mercator469,99
+1 продавница719,98 din/kg
McVitie's Biskrem keks kakao fil 160g
- Cash & Carry Plus131,25
- Aleksandrović139,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+1 продавница820,31 din/kg
ONDINA MEDENJAK MALI 400g
- Cash & Carry Plus149,99
- Sunce (Qvattro)169,99
- Tekijanka187,79
+1 продавница374,98 din/kgONDINA COOKIES SA COKOLADOM 150g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)139,99
- Tekijanka149,99
+1 продавница799,93 din/kgONDINA COOKIES KAKO PRELIV I POMORANDZA 150g
- Cash & Carry Plus114,99
- Sunce (Qvattro)124,99
- Tekijanka137,33
+1 продавница766,60 din/kgONDINA COOKIES KIKIRIKI KARAMELA 150g
- Sunce (Qvattro)84,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Tekijanka121,63
+1 продавница566,60 din/kg
SPAJZ BRUSNICA 300GR
- Europrom219,90
- Aleksandrović279,99
- Sunce (Qvattro)299,99
+1 продавница733,00 din/kgBOMILINO 800g POSNI KREM COOKIES
- Aleksandrović169,99
- Prima399,50
- Sunce (Qvattro)479,99
+1 продавница212,49 din/kg
NUTRINO LAB PAMPKIN SPACE MIX 180GR
- Sunce (Qvattro)149,99
- Cash & Carry Plus199,98
- Aksa229,00
+1 продавница833,28 din/kgSTANIC BAKLAVA VISNJA KEKS 400g
- Cash & Carry Plus279,99
- Sunce (Qvattro)309,99
- Aleksandrović319,99
+1 продавница699,98 din/kgCIPIRIPI BAR KIKIRIKI 40g
- Sunce (Qvattro)42,99
- Aleksandrović44,99
- Euro Ša M46,00
+1 продавница1.074,75 din/kgTOPLA COKOLADA 25g LESNIK KENDY
- Cash & Carry Plus35,99
- Euro Ša M39,00
- Sunce (Qvattro)39,99
+1 продавница1.439,60 din/kg
ALYAN TRUFFLE BELA COKO. I KOKOS 155g
- Sunce (Qvattro)399,99
- Aleksandrović699,99
- Prima824,00
+1 продавница2.580,58 din/kg




















