Cene → Slatkiši i žitarice → McVitie's Biskrem keks kakao fil 160g

McVitie's Biskrem keks kakao fil 160g
Pakovanje 160 g 4 prodavnice Barkod 5941664006814
131,25 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
820,31 din/kg
Najskuplje je 179,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
131,25 din820,31 din/kg
-
Aleksandrović5 prodavnica: 139,99 din · Negotin, Bor, Zaječar139,99 din874,94 din/kg+8,74 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6139,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb139,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99139,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta149,99 din937,44 din/kg+18,74 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta179,00 din1.118,75 din/kg+47,75 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 131,25 | 144,99 |
| 01.09.2026. | 131,25 | 144,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MCVITIES BISKREM KAKAO 160GAleksandrović
- BISKVIT KAKAO 160GR MCVITIESAroma, City
- BISKVIT BISKREM KAKAO 160gr ULKERCash & Carry Plus
- McVitie's Biskrem keks kakao fil 160gSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

McVitie's čajno pecivo (kakao), fil mlečni krem 90g
- Aleksandrović79,99
- Euro Ša M87,00
- Senta Promet89,25
+3 prodavnice888,78 din/kg
McVitie's keks (ovsene pahuljice), fil crna čokolada 87g
- Metro84,00
- Aleksandrović84,99
- Senta Promet96,90
+3 prodavnice965,52 din/kg
McVitie's keks (ovsene pahuljice), fil mlečni krem 100g
- Metro84,00
- Aleksandrović84,99
- Euro Ša M91,00
+3 prodavnice840,00 din/kg
McVitie's Biskrem keks malina fil 160g
- Aleksandrović139,99
- Sunce (Qvattro)149,99
- Euro Ša M150,00
874,94 din/kg






