Cene → Slatkiši i žitarice → McVitie's čajno pecivo (kakao), fil mlečni krem 90g

McVitie's čajno pecivo (kakao), fil mlečni krem 90g
Pakovanje 90 g 6 prodavnica Barkod 8690504087298
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar
888,78 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din888,78 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 679,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb79,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6879,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3679,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9979,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta87,00 din966,67 din/kg+7,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta89,25 din991,67 din/kg+9,26 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta93,97 din1.044,11 din/kg+13,98 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta96,39 din1.071,00 din/kg+16,40 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta99,99 din1.111,00 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 79,99 | 91,61 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 91,61 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MCVITIES CAJ.P.KAKAO-ML.KREM 90GAleksandrović
- KEKS CAJNO PECIVO ML KREM MC VITIES 90GBB Trade
- MC VITIE`S KAKAO CAJNO PECIVO, FIL MLECI KREM 90GEuro Ša M
- MCVITIES CAJNO PECIVO KAKAO FIL MLECNI KREM 90GRMedius
- KEKS MCVITIE'S 90G CAJNOS PECIVO&MLECNI KREMSenta Promet
- McVitie's čajno pecivo (kakao), fil mlečni krem 90gSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

McVitie's keks (ovsene pahuljice), fil crna čokolada 87g
- Metro84,00
- Aleksandrović84,99
- Senta Promet96,90
+3 prodavnice965,52 din/kg
McVitie's keks (ovsene pahuljice), fil mlečni krem 100g
- Metro84,00
- Aleksandrović84,99
- Euro Ša M91,00
+3 prodavnice840,00 din/kg
MCVITIES BISKREM KAKAO 160G
- Cash & Carry Plus131,25
- Aleksandrović139,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+1 prodavnica820,31 din/kg
McVitie's Biskrem keks malina fil 160g
- Aleksandrović139,99
- Sunce (Qvattro)149,99
- Euro Ša M150,00
874,94 din/kg

