Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Čoko Stix KDV 130 g

Keks Čoko Stix KDV 130 g
Pakovanje 130 g 5 prodavnica Barkod 4630026561825
189,00 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
1.453,85 din/kg
Najskuplje je 233,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,00 din1.453,85 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta199,99 din1.538,38 din/kg+10,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta209,97 din1.615,15 din/kg+20,97 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 213,50 – 241,86 din221,84 din1.706,46 din/kg+32,84 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd233,00 din1.792,31 din/kg+44,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 89,50 | 204,98 |
| 01.09.2026. | 89,50 | 204,98 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS COKO STIX ML COK 130GBB Trade
- CAJNO PEC.STIX COKO.PRELIV 130gEuroprom
- STIX SA COKOLADNIM PRELIVOM 130GPrima
- Coko Stix 130gr askinoŠumadija Market
- KDV COKO STIX 130gSunce (Qvattro)
- KEKS ČOKO STIX KDV 130GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgKeks Čoko Keksići Narandža 220 g
- Idea · Mercator · Roda%114,99
- Metro119,00
- Trnava Promet124,00
+29 prodavnica522,68 din/kg
−64 % po kgKeks Čoko Keksići Kokos 220 g
- Idea · Mercator · Roda%114,99
- Metro119,00
- Europrom129,90
+20 prodavnica522,68 din/kg
−62 % po kgKeks Domaćica 200 g sa Čoko Granulama Banini
- Cash & Carry Plus109,99
- Univerexport%109,99
- Maxi · Mega Maxi%114,99
+33 prodavnice549,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg













