Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.370 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Napolitanka Nugat 400 g Strong
- Transkom 94145,90
- Aleksandrović159,99
- Cash & Carry Plus165,08
+2 prodavnice364,75 din/kgTorku Gala Šumsko Voće 50 g
- Cash & Carry Plus57,99
- Euro Ša M66,00
- Europrom69,90
+2 prodavnice1.159,80 din/kg
Pop Cake Čokolada 45 g Eti
- Trlić24,00
- Senta Promet33,75
- Europrom39,90
+2 prodavnice533,33 din/kgYupo Medvedići 80 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M83,00
- Trlić89,99
+2 prodavnice999,88 din/kg
Damla Bombone Mix 90 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Čutura89,99
- Aleksandrović99,99
+2 prodavnice888,78 din/kgElvan Ti Amo Heart 400 g
- Cash & Carry Plus599,99
- Podunavlje621,95
- Trlić679,99
+2 prodavnice1.499,98 din/kgLexus Bombonjera Trougao 120 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Europrom249,90
- Trlić249,99
+2 prodavnice1.666,58 din/kgChupa chups Shock žvaka cola 4g 100/1
- Transkom 949,99
- Metalac Market10,00
- Šumadija Market12,00
+2 prodavnice2.497,50 din/kg
−44%Novogodišnji Paketić 930g Kraš
- Idea · Mercator · Roda%700,00
- RIČ899,99
- Prima1.329,50
752,69 din/kg
−18%Bombonjera Griotte 358 g Kraš
- Idea · Mercator · Roda%899,99
- Super Vero1.099,99
- RIČ1.209,99
2.513,94 din/kg
Boom box ovseni keks borovnica i vanila 50g
- Fortuna Market84,99
- Super Vero89,99
- RIČ95,00
+2 prodavnice1.699,80 din/kg
Mauxion Happiness bombonjera 400g Ducla
- RIČ699,99
- Sunce (Qvattro)714,99
- Euro Ša M738,00
+2 prodavnice1.749,98 din/kg
Jaškino medenj.sa ukusom maline 300g
- Fortuna Market179,99
- RIČ179,99
- BB Trade186,00
+2 prodavnice599,97 din/kg
−8%Roshen Compliment 145 g Bombonjera
- Sunce (Qvattro)%369,99
- Fortuna Market474,52
- VP Dima498,00
+2 prodavnice2.551,66 din/kg
Twix white 46g
- BB Trade84,63
- Europrom99,90
- Čutura99,99
+2 prodavnice1.839,78 din/kg
7 Days Cake Bar šumsko voće 30g Chi
- Europrom44,90
- Transkom 9449,00
- VUM49,99
+2 prodavnice1.496,67 din/kg
Chocapic Žitarice 250 g Nestle
- RIČ349,99
- Europrom357,00
- Transkom 94389,00
+2 prodavnice1.399,96 din/kg
Zlatni pek 250g Bambi
- Europrom100,00
- Gomex100,80
- BB Trade100,81
+2 prodavnice400,00 din/kg
−30%NG Paketić 2 Mala kutija 0.64kg
- Gomex776,59
- Idea · Mercator · Roda%800,00
- RIČ949,99
1.213,42 din/kg
Rocky rice beli BF kokos 18g Kozmetik
- Cash & Carry Plus39,99
- Senta Promet42,70
- RIČ44,99
+2 prodavnice2.221,67 din/kg
Mr. Breakfast pahuljice ovsene 250g Tira
- Super Vero83,99
- Medius89,06
- Fortuna Market89,99
+2 prodavnice335,96 din/kg
−22%Namaz Lešnik Puter 180 g Well
- RIČ475,00
- Fortuna Market729,99
- Idea · Mercator · Roda%949,99
2.638,89 din/kgKrem Pasta Premium 3 Nuts 3 Seeds Well 180 g
- Aroma449,99
- RIČ449,99
- Roda514,99
+2 prodavnice2.499,94 din/kg
Suve Šljive bez koštice 150g. Unijapak 530
- VUM162,99
- RIČ229,99
- Podunavlje249,99
+2 prodavnice1.086,60 din/kg
Sušena Brusnica 100g. Unijapak 858
- VUM179,99
- Morava187,00
- RIČ209,99
+2 prodavnice1.799,90 din/kg
Badem Listići 100 g Top Foods
- RIČ309,99
- Aleksandrović329,99
- Idea · Mercator · Roda329,99
3.099,90 din/kg
Bebeto zele kisela traka Tutti-frutti 15g
- Cash & Carry Plus29,99
- RIČ34,99
- Luki36,90
+2 prodavnice1.999,33 din/kgDečija Hrana Podravka 200 g Čokolino
- Aroma239,99
- ZAM329,90
- Fortuna Market349,99
+2 prodavnice1.199,95 din/kgOranž Biscuit 300 g Swisslion
- VP Dima99,90
- Europrom149,90
- Prima179,50
+2 prodavnice333,00 din/kg
Juicy Drop Pop 26 g 12/1
- Cash & Carry Plus259,99
- Super Vero303,99
- Šumadija Market311,00
+2 prodavnice9.999,62 din/kg
Praline Milka Nut/Nougat 110 g
- VP Dima461,00
- Prima484,00
- Aleksandrović489,99
+2 prodavnice4.190,91 din/kg
Čokolada 50 g Kinder
- Cash & Carry Plus94,99
- Tekijanka109,12
- Fortuna Market109,99
+2 prodavnice1.899,80 din/kg
−65%Bombonjera Lindor Srce Milk 160 g
- Idea · Mercator · Roda%420,00
- Cash & Carry Plus1.049,99
- VP Dima1.112,00
2.625,00 din/kg
−65%Lindor Srce 160 g Assorted Rose
- Idea · Mercator · Roda%420,00
- VP Dima519,00
- Aroma999,99
2.625,00 din/kg
−8%Enervit Bar Proteinski 50% Dark 40 g
- Super Vero%257,99
- VP Dima297,00
- Roda314,99
+2 prodavnice6.449,75 din/kg
−9%Enervit Bar Proteinski 32% Triple Čokolada 47 g
- Super Vero%246,99
- VP Dima253,00
- Roda299,99
+2 prodavnice5.255,11 din/kg
−8%Enervit Bar Proteinski 26%vanila Jogurt 40 g
- Super Vero%196,99
- VP Dima199,00
- Roda259,99
+2 prodavnice4.924,75 din/kg
Marlenka Torta Med Orah 100 g 16/1
- Sunce (Qvattro)349,99
- Šumadija Market350,00
- VP Dima363,00
+2 prodavnice3.499,90 din/kg
Banat Mlečna Čokolada sa Keksom 80 g
- VP Dima89,00
- Cash & Carry Plus89,99
- ZAM99,90
+2 prodavnice1.112,50 din/kg
Keks mleveni Bevita 300g
- VP Dima149,90
- Gomex199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi209,99
499,67 din/kg
Mlečna Čokolada Dubai Pistaći Fil i Kadaif 93 g Ulker
- Cash & Carry Plus309,99
- Maxi362,99
- VP Dima399,90
+2 prodavnice3.333,23 din/kgNapolitanke Kokos 170 g Moravka
- VUM69,99
- Prima79,50
- Morava80,00
+2 prodavnice411,71 din/kg
Guylian 84%crna čokolada bez šećera 100g
- dm499,00
- Aroma549,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi579,99
4.990,00 din/kg
Keks Vanila bez Šečera 115 g Schar
- dm479,00
- Idea · Mercator · Roda493,50
- Mega Maxi555,99
4.165,22 din/kg
Tekmar protein bar kapućino 40g
- Aksa169,00
- dm175,00
- Senta Promet189,23
+2 prodavnice4.225,00 din/kg
Mini Bar Raw Energy Mango &Indijski Orah Bombus 50 g
- dm165,00
- Aroma189,99
- Mercator · Roda214,99
+1 prodavnica3.300,00 din/kg
Molendini KEKS VOĆ.PUNj.URMA.SMOKVA 180g
- dm259,00
- Super Vero267,99
- Mercator · Roda289,99
+1 prodavnica1.438,89 din/kg
−12%Benlian pirinčana štanglica čoko-kar.80g
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Super Vero343,99
- dm355,00
3.749,88 din/kg
































