Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.370 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Roleri mlečni 140g Kanafetto Roshen 15
- Cash & Carry Plus115,50
- Šumadija Market118,00
- Euro Ša M129,00
+2 prodavnice825,00 din/kg
Bombone Milky splash mlečna karamela 150g Roshen 12
- Luki99,90
- Europrom139,90
- Trnava Promet168,00
+2 prodavnice666,00 din/kg
Komprimat CEVITANA oranž 27 g Vitaminka
- Sunce (Qvattro)23,99
- Trnava Promet25,00
- Cash & Carry Plus29,99
+2 prodavnice888,52 din/kg
Žvaka CUNGA LUNGA jagoda 15g 24
- Cash & Carry Plus22,99
- Trnava Promet24,00
- RIČ24,99
+2 prodavnice1.532,67 din/kg
MILKA biskvit sensation choco 156 g Mondelez
- Trnava Promet255,00
- Aleksandrović329,99
- Trlić349,99
+2 prodavnice1.634,62 din/kg
−19%Keks OREO original 176 g Mondelez
- Trnava Promet160,00
- Prima%179,90
- Fortuna Market189,99
+2 prodavnice909,09 din/kg
Keks OREO original 66 g Mondelez
- Trnava Promet61,00
- Čutura89,99
- VUM89,99
+2 prodavnice924,24 din/kg
−10%Krem Nutella 400 g Ferrero
- Europrom%449,90
- Trnava Promet473,00
- RIČ499,99
+2 prodavnice1.124,75 din/kgPahuljice pšenične 250 g Unac
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet52,00
- Sunce (Qvattro)65,99
+2 prodavnice199,96 din/kgKrem tabla sa rizom 500 g Galija
- Čutura199,99
- Mere236,90
- Trnava Promet242,00
+2 prodavnice399,98 din/kg
Praline Eurokrem Blok Mini 140 g
- Euro Ša M132,00
- Trnava Promet139,00
- Roda189,99
+2 prodavnice942,86 din/kgEurokrem tečni Milky 250 g Takovo
- Trnava Promet189,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Fortuna Market199,99
+2 prodavnice756,00 din/kg
Bombone NEGRO 800 g Pionir
- Trnava Promet658,00
- Cash & Carry Plus659,99
- Aroma799,99
+2 prodavnice822,50 din/kg
−32%Čokolada GALEB 80 g seckani lešnik Pionir
- Cash & Carry Plus129,99
- Medius%134,90
- Trnava Promet151,00
+2 prodavnice1.624,88 din/kgPandalada Krem Blok 80 g Rim
- Europrom49,90
- Cash & Carry Plus49,99
- Sunce (Qvattro)49,99
+2 prodavnice623,75 din/kg
−34%Sočivo-Leca 300 g Moravka
- Trnava Promet98,00
- Prima%99,90
- Aleksandrović139,99
+2 prodavnice326,67 din/kgNelina Premium Maxxx 85 g Milk&Raspberry
- Trnava Promet108,00
- Sunce (Qvattro)118,99
- Europrom119,90
+2 prodavnice1.270,59 din/kgDesert Koko Čoko 140 g Amoreti
- Trnava Promet111,00
- Fortuna Market119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
+2 prodavnice792,86 din/kgKolač Princeza kokos 200 g Amoreti
- Trnava Promet154,00
- Sunce (Qvattro)169,99
- Trlić169,99
+2 prodavnice770,00 din/kgMedenjak Posni 300 g Daki
- Europrom162,00
- Trnava Promet212,00
- Metalac Market219,00
+2 prodavnice540,00 din/kgKrem Tabla Posna Bela 100 g Gold
- Trnava Promet42,00
- Aleksandrović44,99
- Fortuna Market44,99
+2 prodavnice420,00 din/kgBombone punjene jagoda 80 g BG produkt
- Trnava Promet33,00
- Prima36,00
- Aleksandrović39,99
+2 prodavnice412,50 din/kgBombone punjene narandža 80 g BG produkt
- Trnava Promet33,00
- Prima36,00
- Tekijanka37,88
+2 prodavnice412,50 din/kg
Bombona Mentol 80 g BG Produkt
- Trnava Promet31,00
- Prima33,00
- Aleksandrović39,99
+2 prodavnice387,50 din/kg
Bombone JAKE grožđe 18g Packom 12
- Trnava Promet63,00
- Trlić64,90
- Super Vero70,99
+2 prodavnice3.500,00 din/kg
Štrudla 126 g mešana Zitoprerada
- Trnava Promet58,00
- Trlić64,00
- Aleksandrović64,99
+2 prodavnice460,32 din/kg
Cija Seme 100 g Unac
- Trnava Promet80,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M110,00
+2 prodavnice800,00 din/kgŠtrudla Voćni Mix 240 g BG Produkt
- Trnava Promet101,00
- Tekijanka106,99
- Prima109,00
+2 prodavnice420,83 din/kg- −16%
TRILECE smeša 400g + preliv 200g Joker 7
- Svetofor236,44
- Mere251,90
- Trnava Promet272,00
+2 prodavnice394,07 din/kg 
Bombone JAKE jagoda 18g Packom 12
- Trnava Promet64,00
- Super Vero70,99
- dm75,00
+2 prodavnice3.555,56 din/kg- −11%
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −11%
Gumene Bombone Jelly Teeth 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg Žvaka TOP Shock W.Melon 5.4g Kervan 200
- Europrom7,80
- Cash & Carry Plus7,99
- Trnava Promet9,00
+2 prodavnice1.444,44 din/kg
Gumene bombone BEBETO sour sticks jagoda 30g 24
- Trnava Promet59,00
- Cash & Carry Plus59,99
- Šumadija Market69,00
+2 prodavnice1.685,71 din/kg
Gumene bombone BEBETO sour sticks kola 30g 24
- Trnava Promet59,00
- Cash & Carry Plus59,99
- Šumadija Market69,00
+2 prodavnice1.685,71 din/kg
Desert DARE Coconut 28g ETI 24
- Aleksandrović54,99
- Trnava Promet55,00
- Cash & Carry Plus59,99
+2 prodavnice1.963,93 din/kg
Mafin BIFA mini banana 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere147,00
- Aleksandrović149,99
+2 prodavnice705,56 din/kg
Yupo Metar Jagoda 50 g
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
- Metalac Market57,00
+2 prodavnice1.060,00 din/kg
Žvake vockice 22g 8/1 Frogger 42
- Trnava Promet16,00
- Trlić19,99
- Morava21,00
+2 prodavnice727,27 din/kg
Cedevita Limun 19,5 g
- Europrom64,90
- BB Trade64,97
- Aleksandrović64,99
+2 prodavnice3.605,56 din/kg
Žvaka Shock Zelena Jabuka 4 g
- Aman9,99
- Euro Ša M12,00
- Šumadija Market12,00
+2 prodavnice2.497,50 din/kg
Krem Nutella 700 g
- Čutura566,00
- Trlić699,00
- BB Trade769,97
+2 prodavnice808,57 din/kgDesert Kornet Nice Cream 65 g
- Euro Ša M80,00
- Europrom84,90
- Tekijanka88,32
+2 prodavnice1.230,77 din/kg
Bombone Mentol bez Šećera 80 g Kraš
- Super Vero187,99
- Prima189,00
- Fortuna Market189,99
+2 prodavnice2.349,88 din/kg
−33%Kandit NO GUILT PROTEIN mlečna čokolada 80g
- dm%299,00
- Idea · Mercator · Roda517,86
- Aksa589,00
3.737,50 din/kg
−19%Swisslion Orange Biscuit 460 g
- BB Trade%299,99
- Trlić329,99
- Idea · Mercator · Roda414,99
652,15 din/kg
Ferrero Rocher 312 g
- Maxi · Mega Maxi1.255,00
- Euro Ša M1.345,00
- Aleksandrović1.349,99
+1 prodavnica4.022,44 din/kg
Žvake Five Spearmint Bounce 24
- VUM93,99
- Aroma95,50
- Gomex95,51
+2 prodavnice6.527,08 din/kg





























