Cene → Slatkiši i žitarice → Keks OREO original 0176 Mondelez

Keks OREO original 0176 Mondelez
Pakovanje 176 g 5 prodavnica Barkod 7622300444181
160,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
909,09 din/kg
Najskuplje je 239,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
160,00 din909,09 din/kg
-
179,90 din222,00 din1.022,16 din/kg+19,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik189,99 din1.079,49 din/kg+29,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta229,99 din1.306,76 din/kg+69,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta239,99 din1.363,58 din/kg+79,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 160,00 | 222,00 |
| 25.09.2026. | 160,00 | 222,00 |
| 01.09.2026. | 160,00 | 189,99 |
Promene cene
- Čutura 25.09. 179,99 → 239,99 din +33%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS OREO 176G MILKAČutura
- KEKS OREO ORIGINAL 176GFortuna Market
- OREO KEKS 176GR MONDELEZPrima
- Keks OREO original 0176 MondelezTrnava Promet
- OREO KEKS 176GVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
KEKS PLAZMA 300G BAMBI
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%589,99
- Euro Ša M%599,90
+32 prodavnice737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+38 prodavnica571,38 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+35 prodavnica1.359,92 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%279,99
- Podunavlje279,99
- Cash & Carry Plus284,99
+35 prodavnica933,30 din/kg












