Cene → Slatkiši i žitarice → Krem tabla 0100 POSNA BELA Gold 60
Krem tabla 0100 POSNA BELA Gold 60
Pakovanje 100 g 5 prodavnica Barkod 8606105209526
42,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
420,00 din/kg
Najskuplje je 49,90 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
42,00 din420,00 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik44,99 din449,90 din/kg+2,99 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 39,99 - 44,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik44,99 din449,90 din/kg+2,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb39,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3344,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4944,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 644,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/544,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb44,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3844,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 744,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2644,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4344,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1044,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1544,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb44,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-244,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb44,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6844,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3644,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2544,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 644,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9944,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29644,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb44,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta49,00 din490,00 din/kg+7,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta49,90 din499,00 din/kg+7,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 30,50 | 44,99 |
| 01.09.2026. | 30,50 | 44,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM TABLA GOLD POS.100G BELAAleksandrović
- KAKAO KREM TABLA GOLD POSNA BELA 100GFortuna Market
- KAK.TAB.BELA POSNA 100 GOPrima
- GOLD BELA COK.POSNA100G60#Transkom 94
- KREM TABLA POSNA BELA 100g GOLDTrlić
- Krem tabla 0100 POSNA BELA Gold 60Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+34 prodavnice842,57 din/kg
−31%KREM EUROCREM 500G
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+34 prodavnice599,98 din/kg
−16%KREM DUO LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
+32 prodavnice799,97 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
+28 prodavnica799,97 din/kg
−27%KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
−20%KREM NUTELLA 400G
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+25 prodavnica1.247,50 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg










