Cene → Slatkiši i žitarice → Royal Medenjak sa Voćnim Punjenjem i Kakao Prelivom 180 g
Royal Medenjak sa Voćnim Punjenjem i Kakao Prelivom 180 g
Pakovanje 200 g 6 prodavnica Barkod 8606102937958
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
499,95 din/kg
Najskuplje je 169,99 din, +70% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din499,95 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta136,90 din684,50 din/kg+36,91 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta139,00 din695,00 din/kg+39,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta149,00 din745,00 din/kg+49,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta169,99 din849,95 din/kg+70,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din849,95 din/kg+70,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 99,99 | 144,00 |
| 24.09.2026. | 99,99 | 144,00 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 139,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEDENI KOLAC HANI SA VOCNIM PUNJENJEM I KAKAO PRELIVOM 200G MARELAČutura
- Hani čoko medenjak sa voćnim punjenjem i kakao prelivom 200grMere
- HANI MEDENJAK 200G VOCNO PUNJENJE I KAKAO MARELAMikromarket
- ROYAL MEDENJAK SA VOC.PUNJENJEM I KAKAO PRELIVOM 180GRSoulfood
- HANI MEDENJAK VOCNO PUNJENJE KAKO PRELIV 200GRTrlić
- Medenjak HANI kakao preliv 0200 Marela 14Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Royal Waltz Choko Rolls 80 g
- Aleksandrović49,99
- Trnava Promet70,00
- Cash & Carry Plus71,99
+7 prodavnica624,88 din/kg
Royal Waltz Blok 3x90 g 16/1
- Gomex185,18
- Senta Promet189,99
- Transkom 94199,90
+4 prodavnice685,85 din/kgRoyal Fondan Pralina Jagoda 180 g
- Leon77,99
- Trnava Promet81,00
- Trlić99,00
+3 prodavnice433,28 din/kgRoyal Emi Krem 400 g
- Trnava Promet145,00
- VP Dima149,90
- Aman149,99
+2 prodavnice362,50 din/kg- −35%
Royal Minjon Kocke 250 g
- Čutura%109,99
- Prima145,00
- Soulfood189,99
439,96 din/kg 
Royal Wallero Rolls Kokos 112 g 12/1
- Mikromarket79,99
- Euro Ša M118,00
- Soulfood139,99
714,20 din/kgRoyal Mellow Jagodica 280 g BG Produkt
- Soulfood189,99
- Aman199,99
678,54 din/kgRoyal Štrudla Mešano Voće 300 g
- Cash & Carry Plus121,89
- Soulfood169,99
406,30 din/kg









