Cene → Slatkiši i žitarice → RATLUK ORAH 200G KRUNA
RATLUK ORAH 200G KRUNA
Pakovanje 200 g 6 prodavnica Barkod 8600102344143
86,52 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
432,60 din/kg
Najskuplje je 109,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
86,52 din432,60 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta87,00 din435,00 din/kg+0,48 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik94,99 din474,95 din/kg+8,47 din
-
Aleksandrović16 prodavnica: 94,44 - 94,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Zaječar94,99 din474,95 din/kg+8,47 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3894,44 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3394,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4994,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 694,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/594,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb94,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2694,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4394,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1094,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1594,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb94,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-294,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb94,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6894,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3694,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9994,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,90 din499,50 din/kg+13,38 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta109,99 din549,95 din/kg+23,47 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 86,52 | 94,99 |
| 01.09.2026. | 86,52 | 94,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- RATLUK ORAH 200G KRUNAAleksandrović, Čutura, Tekijanka, Trlić
- RATLUK SA ORASIMA 200G KRUNAFortuna Market
- Ratluk 0200 orah KrunaTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%RATLUK RUZA 190g YUMIS
- Cash & Carry Plus109,99
- Tekijanka%109,99
- Euro Ša M119,00
+9 prodavnica578,89 din/kg
−20%RATLUK SA ORASIMA PARAĆINKA 500G
- Cash & Carry Plus269,99
- Mere273,90
- Sunce (Qvattro)%279,99
+8 prodavnica539,98 din/kg
−10%RATLUK YUMIS VANILA 190G
- Tekijanka%109,99
- Aleksandrović119,99
- Euro Ša M120,00
+8 prodavnica578,89 din/kg
RATLUK ORAH 200G KAFATEX
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet86,00
- Transkom 9489,90
+6 prodavnica399,95 din/kg
RATLUK RUZA 200G KAFATEX
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+6 prodavnica324,95 din/kg
RATLUK RUZA 500G KAFATEX
- Trnava Promet168,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Transkom 94179,00
+6 prodavnica336,00 din/kg
RATLUK VANILA 500G KAFATEX
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet168,00
- Transkom 94174,90
+5 prodavnica309,98 din/kg
RATLUK ORAH 500G KAFATEX
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet192,00
- Trlić199,99
+5 prodavnica359,98 din/kg




