Cene → Slatkiši i žitarice → Roleri mlečni 140g Kanafetto Roshen 15

Roleri mlečni 140g Kanafetto Roshen 15
Pakovanje 140 g 5 prodavnica Barkod 4823077618161
115,50 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
825,00 din/kg
Najskuplje je 139,90 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
115,50 din825,00 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd118,00 din842,86 din/kg+2,50 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta129,00 din921,43 din/kg+13,50 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta135,00 din964,29 din/kg+19,50 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,90 din999,29 din/kg+24,40 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 115,50 | 132,00 |
| 01.09.2026. | 115,50 | 132,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROSHEN KONAFFETO 140G MILKAleksandrović
- ROLNICE ROSHEN KONAFETO 156gr MILKCash & Carry Plus
- ROSHEN KONAFETTO ROLERI MLECNI 156GEuro Ša M
- Roshen Wafer Rolls with Milk Cream 156gŠumadija Market
- KONAFETTO ROLER 140g MILK KREMTrlić
- Roleri mlecni 140g Kanafetto Roshen 15Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Roleri sa Kikiriki Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet168,00
- Metro169,00
+30 prodavnica1.230,69 din/kg
Roleri sa Kokos Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet168,00
- Metro169,00
+30 prodavnica1.230,69 din/kg
Roleri sa Lešnik Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Metro169,00
- Europrom169,90
+29 prodavnica1.230,69 din/kg
−17%Roleri Wafer Lešnik i Kikiriki Cipiripi 150 g
- Cash & Carry Plus128,99
- ZAM%139,90
- Leon139,99
+28 prodavnica859,93 din/kg
−17%Roleri Wafer Vanila Cipiripi 150 g
- Cash & Carry Plus128,99
- ZAM%139,90
- Univerexport%139,99
+26 prodavnica859,93 din/kg
−30%Roleri Cream Rolls Čokolada Waltz 250 g
- Aleksandrović159,99
- VUM161,99
- Trnava Promet166,00
+19 prodavnica639,96 din/kg
−17%Roleri Kokos Cipiripi 150 g
- ZAM%139,90
- Cash & Carry Plus139,99
- Univerexport%139,99
+19 prodavnica932,67 din/kg
Roleri sa Lešnikom i Kakao Kremom Caprice 115 g
- Čutura162,00
- ZAM179,90
- Cash & Carry Plus183,60
+19 prodavnica1.408,70 din/kg







