Cene → Slatkiši i žitarice → SWEET DAYS MEDENI MINJONI 300g
SWEET DAYS MEDENI MINJONI 300g
Pakovanje 300 g 8 prodavnica Barkod 8606107398396
179,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
599,67 din/kg
Najskuplje je 349,99 din, +95% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
179,90 din599,67 din/kg
-
Aleksandrović8 prodavnica: 191,90 - 279,99 din · Negotin, Bor, Samarinovac, Zaječar229,99 din766,63 din/kg+50,09 din
adrese radnji ▾
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6191,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49229,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6229,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb229,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68229,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296229,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb279,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36279,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula234,99 din783,30 din/kg+55,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu299,99 din999,97 din/kg+120,09 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta314,27 din1.047,57 din/kg+134,37 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad323,99 din1.079,97 din/kg+144,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta329,99 din1.099,97 din/kg+150,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta349,99 din1.166,63 din/kg+170,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 179,90 | 314,27 |
| 01.09.2026. | 179,90 | 314,27 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SWEET DAYS MEDENI MINJONI 300GAleksandrović
- KOLAC SWEET DAYS MEDENI MINJONI 300grCash & Carry Plus
- MINJONI MEDENI 300GR KOLID -396Europrom
- MEDENI MINJONI 300GR KOLIDMedius
- MEDENI MINJONI 300GPrima
- Medeni minjoni 300g *Kolid*RIČ
- KOLAČI SITNI MEDENI MINJONI 300GR SWEET DAYSSuper Vero
- MEDENI MINJONI 300G KOLIDTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SWEET DAYS MEDENI KOLACI 300g
- Cash & Carry Plus209,99
- Aleksandrović269,99
- Tekijanka273,40
+3 prodavnice699,97 din/kg
−6%SWEET DAYS GURABIJE SA BADEMIMA 350g
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero%248,99
- Medius269,99
+2 prodavnice599,97 din/kgSWEET DAYS PETIT FOUR MIX 350g
- Aleksandrović169,90
- Cash & Carry Plus210,00
- RIČ259,99
+2 prodavnice485,43 din/kgSWEET DAYS TRADICIONALNA BAKLAVA 400g
- Cash & Carry Plus319,99
- Aleksandrović419,99
- Super Vero436,99
+2 prodavnice799,98 din/kg
SWEET CHEF COKOL. BELA 100GR
- Idea44,99
- Mercator44,99
- Roda44,99
+1 prodavnica449,90 din/kg
SWEET CRUNCHY 35g STARK
- Aksa39,00
- Aleksandrović39,99
- Euro Ša M40,00
+1 prodavnica1.114,29 din/kgSWEET DAYS PETIT FOUR MIX 0,7kg
- Aleksandrović319,90
- Cash & Carry Plus389,99
- Super Vero531,99
+1 prodavnica457,00 din/kgSweet blok 200 g
- Svetofor85,67
- Mere90,90
428,35 din/kg






