Cene → Slatkiši i žitarice → SWEET DAYS PETIT FOUR MIX 0,7kg
SWEET DAYS PETIT FOUR MIX 0,7kg
Pakovanje 700 g 4 prodavnice Barkod 8606107398907
319,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Štubik
457,00 din/kg
Najskuplje je 549,99 din, +72% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
319,90 din457,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb279,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2279,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68279,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb279,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5319,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10319,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15319,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb319,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36329,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula389,99 din557,13 din/kg+70,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad531,99 din759,99 din/kg+212,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta549,99 din785,70 din/kg+230,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 319,90 | 460,99 |
| 19.09.2026. | 319,90 | 460,99 |
| 01.09.2026. | 319,90 | 438,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SWEET DAYS PETIT FOUR MIX 700GAleksandrović
- KOLACI SWEET DAYS PETIT FOUR MIX 700grCash & Carry Plus
- KOLAČ PETIT FOUR MIX 700G SWEET DAYSSuper Vero
- SWEET DAYS PETIT FOUR MIX 0,7kgTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
SWEET DAYS MEDENI MINJONI 300g
- Europrom179,90
- Aleksandrović229,99
- Cash & Carry Plus234,99
+6 prodavnica599,67 din/kg
SWEET DAYS MEDENI KOLACI 300g
- Cash & Carry Plus209,99
- Aleksandrović269,99
- Tekijanka273,40
+3 prodavnice699,97 din/kg
−6%SWEET DAYS GURABIJE SA BADEMIMA 350g
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero%248,99
- Medius269,99
+2 prodavnice599,97 din/kgSWEET DAYS PETIT FOUR MIX 350g
- Aleksandrović169,90
- Cash & Carry Plus210,00
- RIČ259,99
+2 prodavnice485,43 din/kgSWEET DAYS TRADICIONALNA BAKLAVA 400g
- Cash & Carry Plus319,99
- Aleksandrović419,99
- Super Vero436,99
+2 prodavnice799,98 din/kg
SWEET CHEF COKOL. BELA 100GR
- Idea44,99
- Mercator44,99
- Roda44,99
+1 prodavnica449,90 din/kg
SWEET CRUNCHY 35g STARK
- Aksa39,00
- Aleksandrović39,99
- Euro Ša M40,00
+1 prodavnica1.114,29 din/kgSweet blok 200 g
- Svetofor85,67
- Mere90,90
428,35 din/kg










