Cene → Slatkiši i žitarice → Krem Pasta Premium 3 Nuts 3 Seeds Well 180 g
Krem Pasta Premium 3 Nuts 3 Seeds Well 180 g
Pakovanje 180 g 5 prodavnica Barkod 8606021051896
449,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
2.499,94 din/kg
Najskuplje je 529,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
449,99 din2.499,94 din/kg
-
Aroma92 radnje u 8 mesta449,99 din2.499,94 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta514,99 din2.861,06 din/kg+65,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd519,99 din2.888,83 din/kg+70,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta529,99 din2.944,39 din/kg+80,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 449,99 | 514,99 |
| 01.09.2026. | 449,99 | 514,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM PASTA PREMIUM 3 NUTS 3 SEEDS WELL 180GAroma, City
- PASTA PREMIUM 3SEEDS+3NUTS180G WELLIdea, Mercator, Roda
- Well Premium 3 Nuts&Seeds 180g #6 TiraRIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−18%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg












