Cene → Slatkiši i žitarice → Super sticks rum 200g Bomi
Super sticks rum 200g Bomi
Pakovanje 200 g 7 prodavnica Barkod 8606019351915
118,82 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
594,10 din/kg
Najskuplje je 160,00 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
118,82 din594,10 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta123,99 din619,95 din/kg+5,17 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik139,00 din695,00 din/kg+20,18 din
-
MercatorRadnje: Beograd139,99 din699,95 din/kg+21,17 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta139,99 din699,95 din/kg+21,17 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta139,99 din699,95 din/kg+21,17 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta160,00 din800,00 din/kg+41,18 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 118,82 | 139,50 |
| 01.09.2026. | 118,82 | 139,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CHOCO SUPER STICKS-RUM 200grCash & Carry Plus
- DEZERT SUPER STICKS RUM 200G 990522Fortuna Market
- BAR SUPER STICKS RUM 200G BOMIIdea, Mercator, Roda
- Super sticks rumMikromarket
- Super sticks rum 200g #20 BomiRIČ
- SUPER STICKS RUM 200GRSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−23 % po kgNS Bomi Super - Desert Pomorandža 300 g
- BB Trade137,03
- Čutura139,99
- Cash & Carry Plus149,99
+8 prodavnica456,77 din/kg
−23 % po kgNS Bomi Super - Desert Rum 300 g
- BB Trade137,03
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda149,99
+8 prodavnica456,77 din/kg
−16 % po kgNS Bomi Super - Desert Kokos 300 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Trnava Promet168,00
- Tekijanka175,47
+6 prodavnica499,97 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SuperFood heljdine pahuljice bez glutena, 200g
- Super Vero290,99
- Idea · Mercator · Roda292,12
- Univerexport332,10
+1 prodavnica1.454,95 din/kgSuper Desert 300 g Višnja&Cola
- Cash & Carry Plus149,99
- Medius189,82
- Trlić189,99
+1 prodavnica499,97 din/kg
SuperFood prosene pahuljice bez glutena, 200g
- Super Vero291,99
- Univerexport332,10
- Aksa409,00
1.459,95 din/kg
−11%Super Surprise, jaje sa stikerima i bombonama, My little pony, miks, 10g
- Kengur online%304,99
- Kengur342,00
30.499,00 din/kg
−11%Super Surprise, jaje sa stikerima i bombonama, Paw Patrol, miks, 10g
- Kengur online%319,99
- Kengur360,00
31.999,00 din/kg










