Cene → Slatkiši i žitarice → SuperFood heljdine pahuljice bez glutena, 200g

SuperFood heljdine pahuljice bez glutena, 200g
Pakovanje 200 g 6 prodavnica Barkod 8606108650295
290,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.454,95 din/kg
Najskuplje je 409,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
290,99 din1.454,95 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd292,12 din1.460,60 din/kg+1,13 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta292,12 din1.460,60 din/kg+1,13 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta292,12 din1.460,60 din/kg+1,13 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 314,88 – 354,24 din332,10 din1.660,50 din/kg+41,11 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta409,00 din2.045,00 din/kg+118,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 290,99 | 292,12 |
| 01.09.2026. | 290,99 | 292,12 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SuperFood heljdine pahuljice bez glutena, 200gAksa
- PAHULJICE HELJDA BEZ GLU OR 200G SFIdea, Mercator, Roda
- PAHULJICE HELJDINE BEZ GLUTENA ORGANIC 200GR ORGANIC SUPERFOODSuper Vero
- PAHULJICE ORGANSKE HELJDINE SUPERFOOD 200GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−55 % po kgPahuljice bez Glutena od Kukuruza Slavuj 300 g
- Idea · Mercator · Roda195,75
- Super Vero205,99
- Senta Promet209,99
+3 prodavnice652,50 din/kg
−54 % po kgPahuljice bez Glutena od Graška Slavuj 300 g
- Idea · Mercator · Roda199,80
- Super Vero209,99
- Senta Promet215,34
+2 prodavnice666,00 din/kg
−48 % po kgPahuljice bez Glutena od Prosa Slavuj 300 g
- Super Vero%226,99
- Idea · Mercator · Roda233,55
- dm239,00
+6 prodavnica756,63 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima


